سامسونگ نبرد خود را با اپل ادامه خواهد داد

سامسونگ با اعتراض به حکم دادگاه عالی ایالت متحده نبرد بر سر حق کپی رایت را با اپل را ادامه می‎دهد

اگر به نظر می‎رسد نبرد حقوقی سامسونگ و اپل چندین سال است ادامه یافته، خوب، به این خاطر است که واقعا ادامه یافته. و امروز مشخص شد سامسونگ نبرد خود را فعلا ادامه نیز خواهد داد.

سامسونگ فرم‎های حقوقی پر کرده که نشان می‎دهد خواستار اعتراض به حکمی است که در سال 2012 سامسونگ را به نقض چندین فقره حق کپی رایت اپل محکوم نمود.

iphone6galaxys6

 

در این درخواست، تیم حقوقی سامسونگ می‎گوید، “سوالات مطرح شده دارای اهمیت بسیار زیاد در رابطه با قوانین کپی رایت و گستره نوآوری، به خصوص در صنایع تکنولوژی‎های پیشرفته خواهد بود.”

سامسونگ می‎گوید اعتراض رسمی خود را تا آبان ماه تقدیم دادگاه عالی خواهد نمود. دادگاه عالی مجبور به موافقت با بررسی این اعتراض نیست و می‎تواند تا خرداد 2016 تصمیم مربوطه را اتخاذ نماید.

در این زمینه میان اپل و سامسونگ کشمکش زیادی وجود داشته، و تا اینجا سامسونگ توانسته حکم اصلی غرامت یک میلیارد دلاری به اپل را تا حدود 548 میلیون دلار کاهش دهد.

اگر دادگاه عالی طرف سامسونگ را بگیرد، این رقم می‎تواند حدود 400 میلیون دلار دیگر نیز کاهش یابد، اما در حال حاضر اطمینانی به وقوع چنین چیزی وجود ندارد، حتی اگر سامسونگ از پشتیبانی شرکت‎هایی مانند فیسبوک و گوگل برخوردار باشد.

phonedog.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا