ساعت مچی هوشمند جدید سامسونگ با همکاری دیزل

سامسونگ که تاکنون نتوانسته بود طراحان را برای ساخت سفارشی مچبندی با صفحه نمایش منحنی متقاعد کند بالاخره توانست با شریک تجاری عالی یعنی شرکت دیزل به این موفقیت دست پیدا کند و ساعت مچی جدیدش با نام Gear S را وارد بازار کند.

دیزل سه آپشن مختلف برای بند Gear S ارائه داد.

طرح اول مچبندی با دکمه ای بزرگ و زیبا طرح دوم با یک بند چرمی ساده به رنگ مشکی و طرح سوم که توصیف آن کمی مشکل است و می توان گفت در مقایسه با دو طرح دیگر خیلی ظریف تر است و دو طرف صفحه نمایش توسط بند چرمی پوشیده نشده است در عوض صفحه نمایش بر روی بند چرمی قرار گرفته است که کمی عجیب به نظر میرسد. در زیر تصاویر این مچبندها را مشاهده می کنید.

ساعت مچی هوشمند سامسونگ تولید شد

 

طرح های 1 ، 2 و 3 ساعت هوشمند Gear S

ساعت مچی هوشمند سامسونگ تولید شد

طرح اول ساعت هوشمند Gear S

3طرح سوم ساعت هوشمند Gear S

سازنده و مدیر خلاق دیزل که در طراحی لباس زنانه نیز فعالیت دارد می گوید : من همیشه می خواستم که یک ساعت هوشمند داشته باشم و آن را بند دیزل ست کنم ، که سرانجام موفق شدم و به آرزویم رسیدم.

گفته می شود درست زمانی که خبر پرده برداری از ساعت مچی هوشمند اپل رسید مشخص شد که در شهر کوپرتینو واقع در ایالت کالیفورنیا فروشگاهی به ارائه این محصول می پرداخت و همانطور که انتظار می رفت ساعت مچی که اپل ارائه داد شامل ویژگی های منحصر به فردی بود که ازین قبیل می توان به دو مدل متمایز صفحه نمایش و سه مچبند مختلف زیبا که قابل جابجایی می باشند اشاره کرد . بنابراین اگر سامسونگ بخواهد در این رقابت حرفی برای گفتن داشته باشد باید نو آوری بیشتری به خرج دهد.

technobuffalo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا