با هدست های بی سیم Skybuds با سیم های در هم پیچیده هدفون ها خداحافظی کنید

هدفون های می توانند دردسر بشوند، از کشیده شدن ناگهانی سیم گرفته تا پیچ و تاب خوردن آن در جیب شما باشد.

یک ستارتاپ نیویورکی به نام Alpha Audiotronics به دنبال راه حلی برای این مشکل، هدست های بی‌سیمی به نام Skybuds طراحی کرده که پنج شنبه در Kickstarter رونمایی شدند.

این Skybud ها مانند یک چاقوی سوئیسی برای همه ی کارهای تلفن همراه شما جوابگو هستند: هدستهای بی سیم، تماس های دست آزاد، یک کیس تلفن همراه که مانند باتری بسته بندی شده و ایستگاه شارژ برای هدست شما وقتی از آنها استفاده نمی کنید.

2015-10-16_230727

روش استفاده از این هدست‌ها:

هدست ها در دو طرف گوشی در سمت پایین قرار داده می شوند. وقتی می خواهید از آنها استفاده کنید آنها را فشار می دهید و بیرون می آیند. آنها را در گوش خود قرار می دهید و دکمه ی روی یکی از گوش ها را فشار می دهید تا موسیقی شروع شده یا قطع شود. شما می توانید در یک یا هر دو گوش به موسیقی گوش بدهید. وقتی تماس دریافتی دارید، مثل همین روش برای قطع و وصل تماس می توانید عمل کنید.

کیس تلفن همراه یک بسته باتری در خودش دارد که می توانید در حال حرکت باتری گوشی را شارژ کنید. هدست های بیسیم به طور اتوماتیک زمانی که در کیس قرار دارند شارژ می شوند. شما می توانید کیس را با استفاده از یک کابل USB شارژ کنید و همزمان تلفن و هدست ها هم شارژ می شوند.

این هدست ها دارای گوشه های سیلیکونی هستند و به گونه ای طراحی شده اند که ضد رطوبت هستند. کیس همراه آنها برای آیفون 6 و 6s جا دارد و کمی هم بزرگتر هست تا خود هدست ها در آن جا بشوند. همچنین این کیس صاف و براق است. این هدست ها خیلی نمایان نیستند مثل این هدفون ها، البته این کاملاً به شما بستگی دارد که آیا می خواهید با گوش گیر های فلزی راه بروید یا خیر.

دارندگان Skybud می توانند اپلیکیشن Skybud را دانلود کنند که امکانات مختلفی دارد

می توانید درجه باتری کیس و هدست ها را چک کنید یا اگر آنها را گم کردید، مکان یابی کنید. با استفاده از اپلیکیشن می توانید هدست ها را به هر دستگاه بلوتوث داری متصل کنید، نه فقط تلفن خودتان. همچنین تنظیمات کنترل شارژ می تواند تعیین کند تلفن شما کی توسط کیس شارژ شود.

استفانی لی، یکی از موسسان این شرکت گفته: “خیلی عجیب است که در دنیای زندگی می کنیم که هنوز به دستگاه های موسیقی مان وابسته هستیم.”

هدفون های بی سیم البته قلمرو ناشناخته ای نیستند. تعدادی هدفون Beats از تولیدات بیسیم Dre، شامل مدل های داخل گوش و روی گوش هستند. البته مدلهای روی گوش هنوز به آنها سیم متصل است. The Dash از Bragi مشابه Skybud هستند از این لحاظ که گوش گیر های بزرگی دارند.

2015-10-16_230738

چیزی که Skybud را از بقیه محصولات متمایز می کند این است که آنها دوست خوبی برای تلفن همراه شما هستند نه فقط یک وسیله جانبی. The Dash با استفاده از اپلیکیشنش می تواند به عنوان ردگیر سلامتی استفاده شود ولی شارژر آن از گوشی جدا است. هدفون های Beats فقط توسط microUSB شارژ می شوند. ولی با Skybud، کیس تلفن همراه تنها چیزی است که برای همه ی اینها لازم دارید.

این کمپانی این محصول را مناسب برای افرادی می داند که اغلب در حال حرکت هستند. باتری برای هدست ها 3 تا 4 ساعت موسیقی مداوم را دوام می آورد، البته به اندازه کافی شارژ در کیس هست که اگر فقط برای شارژ هدست استفاده کنید می توانید به مدت 24 ساعت شارژ داشته باشید. اگر هم فقط برای تلفن همراه استفاده کنید 50% شارژ می شود.

جمی روبرتز سلزر یکی دیگر از موسسان گفته: “این محصول برای افرادی نیست که می خواهد پشت میزشان بنشینند و یک هدفون بزرگ روی سرشان بگذارند و 10 ساعت استفاده کنند.” با وجود اینکه این اولین محصول این شرکت هست، آنها در فکر محصولات دیگری برای افرادی که پشت میز می نشینند هم هستند.

mashable

  1. دانلود فیلم

    هدفونای جورواجور خیلی زیاد شدن ولی در نهایت هیچکدوم مثل هدفونای بیتس نمیشن خصوصا بعد از ترکیبشون با اپل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا