برنامه SBRotator 8 و آوردن قفل صفحه نمایش و SpringBoard چرخشی

برنامه SBRotator 8 برای iOS یک ابزار جدید از طرف توسعه دهنده معروف، الیاس لیمنوس است. قابلیت چرخش را در صفحه خانگی SpringBoard و قفل صفحه نمایش به هر دستگاه iOS 8 اضافه می‎کند. اگر به دنبال اضافه کردن چرخش صفحه اصلی شبیه iPhone 6 Plus به دستگاه آیفون خود هستید، برنامه SBRotator 8 برای iOS 8 آماده به کار است.

برنامه SBRotator 8
هنگام نصب، SBRotator یک پنل تنظیمات به برنامه Settings اصلی اضافه می‎کند. از قسمت تنظیمات این ابزار، می‎توانید رویه‎های زیادی که مرتبط به چرخش صفحه نمایش آیفون شما می‎باشند را ایجاد کنید.

اپل ایدی
برنامه SBRotator 8 دارای یک کلید فعال و غیرفعال کردن است، که برای استفاده نیاز به تایید دارد، اما تمامی کلیدهای دیگر موجود در تنظیمات را می‎توان به سادگی و بدون نیاز به تایید استفاده نمود. پس از کلید فعال و غیرفعال کردن، دو کلید دیگر برای  قابلیت چرخش SpringBoard و صفحه قفل مشاهده می‎کنید.

 

برنامه SBRotator 8

 

یکی از ویژگی‎های جالبی که این ابزار دارد، قابلیت انخاب سبک چرخش دلخواه است. می‎توانید از همان روش چرخش سنتی دیده شده در آیپاد استفاده کنید، که داک را به قسمت پایین صفحه خانگی می‎آورد، یا می‎توانید از چرخش iPhone 6 Plus استفاده کنید، که داک را در سمت راست صفحه نمایش قرار می‎دهد. روی دستگاه‎های قدیمی‎تر همچون iPhone 5s، من قطعا سبک iPhone 6 Plus را ترجیح می‎دهم، چون زیاد فشرده و درهم به نظر نمی‎رسد.

 

برنامه SBRotator 8

 

زیر قسمت سبک‎های چرخش، جهت چرخش و مدت زمان انیمیشن اسلایدر را می‎بینید. کلیدهای جهتی به شما امکان غیرفعال کردن جهت‎های چرخش خاصی را می‎دهد، مثل چپ، راست یا معکوس به پایین. مدت زمان اسلایدر به شما امکان تنظیم سرعت انیمیشن را می‎دهد، که می‎تواند منجر به چرخش طولانی یا سریع بشود.
نهایتا، شما امکان غیرفعال کردن چرخش را در برنامه‎های مشخصی دارید، مانند برنامه Settings، Videos، App Store و دیگر برنامه‎ها. این تنظیمات برنامه‎ای تنها روی دستگاه‎هایی کار می‎کنند که حالت نمای افقی two-up پهلو به پهلو را که روی دستگاه‎های بزرگ‎تر می‎بینیم ندارند.
اگر iPhone 6 Plus دارید، ممکن است فکر کنید این ابزار به دردتان نمی‎خورد، چون به صورت پیش فرض، قابلیت چرخش SpringBoard را دارید. با این وجود، SBRotator امکان چرخش قفل صفحه نمایش را هم به شما می‎دهد، چیزی که هیچ‎ یک از دستگاه‎های iOS به صورت پیش فرض ندارند، حتی اگر این قابلیت هیچ مزیت واقعی نداشته باشد. همانطور که قبلا اشاره شد، قابلیت محدود سازی جهت چرخش نیز وجود دارد، که قابلیت بسیار خوبی برای همه‎ی کاربران دستگاه‎های iOS می‎تواند باشد.

 

برنامه SBRotator 8

برنامه SBRotator 8 در فروشگاه BigBoss با قیمت 2.99 دلار در دسترس است. اگر قبلا نسخه‎ دیگری از این نرم افزار را خریده‎اید، آپدیت iOS 8 آن کاملا رایگان است، که واقعا خوب است.

نظر شما درباره برنامه SBRotator 8 چیست؟

نظرات و تجربیات خود را در استفاده از این ابزار با ما در میان بگذارید.

idownloadblog

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا