اپدیت Seagate رفع مشکل امنیتی را به دنبال دارد

سیگت برای رفع مشکل آسیب پذیری بعضی از هارد دیسک‎های پرتابل خود آپدیتی ارائه کرده است

اگر شما از آن دست افرادی هستید که دارای هارد دیسک‎های Seagate Wireless Plus Mobile Storage، Seagate Wireless Mobile Storage و درایو‎های بیسیم پرتابل LaCie Fuel می‎باشد، شاید خواسته باشید سایت رسمی را در رابطه با جزییات مربوط به دانلود فریم ویر جدید بررسی کنید.

به نظر می‎رسد این هارد دیسک‎ها دارای آسیب پذیری باشند که امکان دسترسی از راه دور را از طریق سرویس تل نت در اختیار هکرها می‎گذارند. آن‎ها سپس کنترل هارد اکسترنال شما و همچنین داده‎های ذخیره شده روی آن را به دست می‎آورند.

آن دسته از افرادی که به این نوع هاردها دسترسی دارند همچنین می‎توانند فایل‎های مخرب را روی فضای ذخیره سازی داخلی کاربر آپلود کنند.

خوشبختانه به دنبال به روز رسانی فریم ویر این مسئله‎ی امنیتی برطرف می‎شود و شما اگر دارای فریم ویر 3.3.0.005 یا 2.3.0.014 باشید، یک بسته‎ی امنیتی وجود دارد که مستقیم از سایت سیگیت می‎توانید آن را دانلود کنید.

این آپدیت باعث می‎شود درایو شما به نسخه‎ی 3.4.1.105 ارتقا پیدا کند. اگر مطمئن نیستید، سیگیت یک ابزار دانلود دارد که به شما اجازه‎ی واردن کردن سریال نامبر هاردتان را می‎دهد تا بررسی کنید آپدیت نیاز است یا خیر.

imore

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا