چطور چندین تصویر را با یک سوایپ سریع در اپلیکیشن Photos انتخاب کنید

اگر شما به iOS 9 به روز رسانی کرده باشید، قابلیت انتخاب سریع چندین عکس با هم در اپلیکیشن Photos (یا شاید بگم دوباره این امکان به شما داده شده است) در اختیار شما قرار گرفته است. این امر به شما کمک خواهد کرد چندین تصویر با را یک اشاره‎ی دست ساده به صورت سوایپ کردن انتخاب کنید، بنابراین دیگر نیاز نباشد برای انتخاب هر کدام روی تک تک آن‎ها آهسته ضربه بزنید.

21

مشخص است، اگر با یکی دو عکس سر و کار دارید در وقت شما زیاد صرفه جویی نمی‎شود، ولی زمانی که قصد پاک کردن تصاویر بسیاری را دارید متوجه مهم بودن این قابلیت می‎شوید. به شکل بارزی از زحمت شما کاسته می‎شود. ممکن است تا حالا با این ترفند آشنا شده باشید، ولی برای آن دسته از افرادی که اینچنین نیست آموزش زیر فراهم شده است.

چطور چندین تصویر را سریعا در اپلیکیشن Photos انتخاب کنید

گام اول: اپلیکیشن Photos را در دستگاه دارای iOS 9 خود و یک آلبوم از تصاویر موجود را باز کنید.

گام دوم: روی دکمه‎ی Select در گوشه‎ی بالا سمت راست آهسته ضربه بزنید.

گام سوم: روی اولین تصویری که قصد انتخاب آن‎ها را دارید آهسته ضربه بزنید و انگشت خود را به سمت راست بلغزانید.

22

گام چهارم: زمانی که به انتهای ردیف رسیدید، انگشت خود را به سمت پایین به تصویر بعدی بلغزانید (بدون بلند کردن آن). با انجام این کار تمام ردیف انتخاب می‎شود، و شما می‎توانید به سمت چپ دوباره سوایپ کنید تا یکی یکی تصاویر را پاک کنید.

لازم به ذکر نیست که استفاده از این قابلیت نیاز به امکان لمس سه بعدی ندارد. بنابراین هر فردی که دستگاه آن دارای نسخه‎ی iOS 9 باشد، و آن دسته از افرادی که آیفون 6 اس جدید تر را دارند نیاز به عمیق فشار دادن برای انجام این کار ندارند. همچنین باید اشاره کنیم که انجام این کار هم از سمت راست به چپ و هم چپ به راست امکان پذیر است.

 

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا