SelfieX به شما کمک می‎کند با استفاده از دوربین پشتی آیفون خود تصاویر سلفی بهتری بگیرید

شما این کار را کرده‎اید. همه ما این کار را کرده‎ایم. مهم نیست چقدر از دنیا متنفر باشیم، و بخواهیم تمایلات خودشیفته‎ای را انکار کنیم، همه ما یک عکس سلفی تابحال گرفته‎ایم. از زمان ظهور دوربین‎های جلو، عکس‎های سلفی آنقدر متداول شده‎اند که حتی رییس جمهور آمریکا در این فرهنگ خود را سهیم کرده است. متاسفانه، دوربین جلوی آیفون همیشه در قیاس با ویژگی‎های دوربین پشتی بی نهایت بد بوده است. SelfieX اپلیکیشنی است که مشکل کیفیت پایین تصویر دوربین جلو را رفع می‎کند.

1

حل مشکل دوربین جلوی اشغال ساده است، خیلی راحت از دوربین پشتی استفاده کنید. ولی چطور قرار است شما طوری حالت بگیرید که مطمئن شوید تصویری که می گیرید شما را در جلو و مرکز قرار می‎دهد؟ خوب، شما می‎توانید به شیوه‎ی کلاسیک عمل کنید، یعنی همان جایی که آیفون خود را نگه داشته‎اید عکس را بگیرید و امید داشته باشید عکس عالی در بیاید. یا اینکه می‎توانید از SelfieX استفاده کنید.

2

فقط کافی است آیفون خود را به سمت صورت خود بگیرید و اپلیکیشن به شما می‎گوید آن را در چه جهتی جابجا کنید تا بهترین تصویر را بتوانید بگیرید. زمانی که ابتدا این اپلیکیشن را فعال کنید خواهید شنید که “من نمی‎توانم شما را ببینم”، تا اینکه چهره‎ی شما در بخش نمایاب ظاهر می‎شود. سپس شما چیز‎هایی نظیر “به سمت چپ” یا “به سمت راست” یا هر جهتی را خواهید شنید که باید به آن سمت بروید تا بهترین تصویر را از خود بگیرید،

شاید بهترین قسمت این اپلیکیشن این باشد که به صورت خودکار تصویر را می‎گیرد. بنابراین شما لازم نیست که به شکل نامناسبی آیفون خود را بگیرید و سعی در این داشته باشید تا از شست خود برای فشار دادن دکمه گرفتن عکس استفاده کنید. زمانی که در قاب این برنامه قرار می‎گیرید، برنامه با گفتن “Say Cheese” عکس می‎گیرد.

سپس، شما می‎توانید نوردهی، کنتراست و رنگ عکس را برای اندکی بهبود بخشیدن به وضعیت آن، تنظیم کنید. ویرایش‎هایی که انجام داده‎اید را ذخیره کنید و سپس آن را به طور مستقیم روی فیسبوک، اینستاگرام یا توییتر به اشتراک بگذارید.

نیازی نیست که کاملا در مرکز تصویر هم قرار گرفته باشید. کادر فوکوس زردرنگ را به هرجایی که می‎خواهید خود را در قالب نهایی عکس قرار دهید بکشید و اپلیکیشن شما را در آن محل قرار می‎دهد. بنابراین، اگر اندکی متمایل به یک سمت هستید، باز هم تصویر نهایی عالی خواهید بود.

اپلیکیشن SelfieX رایگان است و برای دانلود در اپ استور موجود است. اگر شما بسیار مشتاق به گرفتن عکس از خودتان هستید، ولی از کیفیت دوربین جلو بیزار هستید، واقعا نحوه عمل ساده‎ی این برنامه را دوست خواهید داشت.

نظر شما در رابطه با SelfieX چیست؟ ما را با نظرات خود در بخش زیر آگاه سازید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا