ارسال پیامی برای دزد یا یابنده گوشی اندروید

می دانید که خیلی از مردم هستند که وقتی گوشی گم شده شما را پیدا می کنند به خود زحمت نمی دهند که آن را به شما برگردانند و در این جا بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید این است که کاری کنید آن ها در وجدانشان تجدید نظر کنند!

یکی از راه های انجام این کار از طریق بخشی در  مدیریت دستگاه  سیستم عامل اندروید  به نام callback می باشد ، که در حال حاضر عرضه شده است و این قابلیت را دارد که وقتی گوشی گم شده قفل است و یابنده رمز آن را ندارد یک شماره را در صفحه نمایش قرار داده و با یک پیام از پیش تعیین شده ای  از طرف درخواست می کند که با آن شماره تماس گیرد .

android-device-manager-2014-08-08-01

 

شما می توانید از همین حالا از طریق بخش قفل کردن مربوط به نرم افزار یا منوی وب  برای یابنده گوشی گم شده تان یک پیامی بنویسید ( یا برای دزد گوشیتان اگر می دانید بدشانس هستید!) تا وقتی خواستید در صفحه نمایش ظاهر شود.

بخش مدیریت دستگاه برای کسانیکه که فقط درباره آن چیزهایی شنیده باشند یک نرم افزاری محسوب می شود که به شما اجازه می دهد دستگاه خود را که گم کرده اید از راه دور پیدا کنید. یا از طریق رابط های اینترنتی از راه دور  به شما این امکان را می دهد که بتوانید دستگاه خود را با رمزی متفاوت از چیزی که همیشه به کار می برید قفل کنید یا مثلا اجازه می دهد بعد از پاک سازی اطلاعات شخصی خود رمز گوشی را از بین ببرید تا فرد یابنده با شما تماس بگیرد .

این پست را هم بخوانید : حفاظت از اطلاعات شخصی هنگام گم شدن گوشی اندروید

این ویژگی ها به فردی که گوشی شما را پیدا کرده است این فرصت را می دهد که به آسانی بتوانند آن را به دست شما برسانند. این را هم مطمئن باشید که این نرم افزار همواره برای رساندن شما به آخرین اهدافتان به روز رسانی می شود.

engadget

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا