ارسال ایمیل به کاربران به منظور تشویق ارتقا به iOS 8 توسط اپل

شرکت اپل ایمیلی به کاربران iOS که هنوز از نسخه های قدیمی استفاده می کنند ارسال کرده و آن ها را تشویق کرده که سیستم عامل خود را به ورژن iOS 8  که در ماه سمپتامبر معرفی کرد ارتقا دهد.

این شرکت ایمیل را با عنوان ” اجازه بدهید بگوییم iOS 8 در انتظار شماست ” ارسال کرده است ، این ایمیل یک سری اطلاعات جدید در مورد سیستم عامل جدید ارائه کرده است و به یک سری برنامه های محبوب که در این سیستم عامل وجود دارد از جمله QuickType ، برنامه جدید تناسب اندام ، Family Sharing یا اشتراک گذاری خانوادگی ، درایوهای جدید آیکلود و Continuity یا پیوستگی اشاره کرده است.

همچنین در این ایمیل دستورالعمل های خاصی برای نصب این سیستم عامل نوشته شده است و اجازه داده است که کاربران بدانند می توانند برنامه خود را از طریق سیستم های وایرلس ارتقا دهند و یا اگر فضای دستگاه آن هابالا است می توانند از آیتونز استفاده کنند.

برای خرید گیفت کارت آیتونز کلیک کنید : خرید گیفت کارت

نکته ای که در مورد به روزرسانی توسط آیتونز اپل وجود دارد این است که فقط به تعداد محدودی از کاربران اجازه به روزرسانی داده می شود زیرا بسیاری از کاربران فضای کافی برای انجام این کار را ندارند و مجبورند از طریق وایرلس این کار را کنند.

پذیرش آی او اس 8 در میان کاربران کمی دیر تر از آی اوس اس 7 بوده است ، و با وجود سه هفته گذشت زمان از عرضه این دستگاه تعداد خیلی کمی ارتقا صورت گرفت و این یک رکود بزرگ محسوب می شد.

یکی از بزرگترین دلایل این موضوع این بود که برای این ارتقا به 5 گیگابایت فضا نیاز بود و کاربران ترجیح می دانند ورژن قبلی را داشته باشند و از ویژ”ی های فوق العاده ورژن جدید چشم پوشی می کردند.

به همین دلیل اپل سعی کرده است در این ایمیل طریق نصب وایرلسی را که در آن نیازی به فضای زیاد وجود ندارد به کاربران بیاموزد.

خیلی از دوستان که از آی او اس 7 استفاده می کنند به علت فضای زیادی که برای ارتقا سیستم وجود دارد از گرفتن آی او اس 8 چشم پوشی کرده اند ولی می توانند از طریق وصل کردن دستگاهشان به کامپیوتر بدون نیاز به فضای زیاد از طریق آیتونز آن را دریافت و نصب کنند.

بعد از اینکه اپل این ایمیل را فرستاد تعداد به روزرسانی ها به طور چشم گیری افزایش یافتند و آمار نشان می دهد که تا پایان ماه نوامبر بتواند رکورد آی اوس ای 7 را هم بشکند زیرا تعداد به روزرسانی ها به صورت تصاعدی در حال افزایش است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا