ارسال آیفون 6 به فروشگاه ها پیش از تاریخ 9 سمپتامبر

در حالی که اپل برای پرده برداری از آیفون 6 و احتمالا آی واچ ,که شایعات زیادی پیرامون آن پخش شده است ,در مراسم 9 سپتامبر خود آماده می شود  , سایت خبری  TechCrunch  گزارش میکند که کمپانی  کوپرتینو  باری دیگر مقادیر زیادی فضای بارگیری به خارج از چین سفارش داده است . فضای بارگیری سفارش شده توسط این کمپانی انقدر بالا بوده که باعث ایجاد مشکل و ناهماهنگی در تلاش های رقبا برای بارگیری مرسوله ها در طول پاییز شده است .

fedexexpressplane

گفته شده مقادیر محموله های اپل از طریق شرکت های اصلی مانند FedEx  و  UPS برای دوران تعطیلات بی سابقه است . که به تعداد بسیار زیاد  آیفون ها و هر دستگاه دیگری که اپل قصد معرفی آن را در فصل پاییز دارد , اشاره می نماید . ظاهرا این کمپانی در حال پر کردن مسیر ها با محصولات خود است و حمل و نقل را برای سایر ابزار های سطح بالا  به تاخیر انداخته تا راه برای محصولات اپل باز شود .

شرکت های حمل و نقل به تولید کنندگان رقیب گفته اند که آنها توانایی به موقع رساندن محصولاتشان به مقصد  را نخواهند داشت زیرا ظرفیت حمل و نقل آنها توسط یک مشتری بسیار مهم اشغال شده است , که احتمالا همان اپل است .

سال گذشته , گزارشی منتشر شد که عنوان کرد اپل محصولات خود را از کارخانه های تولیدی Foxconn  و Pegatron   با تمهیدات شدید امنیتی و از طریق شرکت های حمل و نقل به مراکز پخش جهانی خود منتقل می کتد , اپل جریان ارسال محصولات خود را به مشتریان از طریق رنگ محصولات و ظرفیت آن ها هماهنگ می نماید .

چنین تاثیری بر روی صنعت حمل و نقل برای اپل چیز عجیبی نیست , Macrumors در سال 2012 گزارش کرد که اپل در زمان روانه کردن آیپد3  به بازار مشغول خرید فضای بارگیری بسیار زیادی بوده است و همچنین این محصولات را در حالی که رقبا برای پیدا کردن فضای خالی بودند ارسال کرده بود و موفقیت زیادی را برای این شرکت به دنبال داشت.

به احتمال بسیار زیاد مدل های  iPhone 6 قبل از مراسم 9 سپتامبر در حال انتقال پنهانی به سراسر جهان هستند تا در زمان شروع سفارشات آماده باشند . Macrumors  مطلع شده است که قطعا تا کنون جایگیری محموله های محصولات در ایالات متحده آغاز شده است .

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا