گجت Sense به شما کمک می کند خواب راحت تری داشته باشید

با وجود اینکه ما تمامی طول روز را صرف سر و کله زدن با دستگاه هایی مختلف با تکنولوژی پیشرفته می کنیم ، ولی تکنولوژی حتی هنگام خواب هم ما را رها نمی کند. گجت  Sense محصول جدید ی در کیک استارتر به شمار می رود که هدف این دستگاه ایجاد خواب شبانه راحت تر برای افرادی است که از آن استفاده می کنند.

Sense

این محصول ترکیب شده از دو دستگاه است .  قسمتی اصلی این وسیله در اتاق خواب شما قرار می گیرد و محیطی را که شما در آن می خوابید تحت بررسی قرار می دهد  . درون این قطعه اصلی یک حسگر نور محیطی،  یک میکروفون، دما سنج ، رطوبت سنج ، یک بلندگو ، فاصله سنج ، حسگر ذرات ریز، بلوتوث و وای فای قرار داده شده است .

تقریبا هر نوع حسگری در این قطعه تعبیه شده است تا بتواند بیشترین اطلاعات ممکن را از رفتارهای خواب شما و محیطی که در آن می خوابید به دست آورد. قسمت دوم دستگاه “سنس پیل”  نام دارد که آن را به بالش خود متصل می کنید و وظیفه این قسمت این است که توسط شتاب سنج و چرخش سنج حرکات شما هنگام خواب را مرود بررسی قرار دهد.

با نصب یک نرم افزار خاص در گوشی خود می توانید تمامی اطلاعاتی که گجت Sense به دست می آورد دریافت کنید و برای ایجاد خواب راحت تر محیط بهتری را فراهم کنید.

مثلا اگر دمای هوای اتاق خواب بیش از حد معمول گرم باشد گجت سنس این موضوع را به شما اطلاع خواهد داد ، یا مثلا اگر رطوبت محیط خیلی بالا باشد به طوری که در تنفس شما مشکل ایجاد کند ، این گجت راه کار هایی را برای مقابله با این مشکل به شما ارائه خواهد داد.

این گجت در تاریخ 22 جولای سال 2014 برای دستیابی به 100 هزار دلار روی وب سایت Kickstarter قرار داده شد و در مدت کم تر از چند ساعت این مقدار پول جمع آوری شد. اگر شما بمایل به تهیه این دستگاه می باشید می توانید صفحه مربوط به این گجت در سایت کیک استار (here) مراجعه کرده و با پرداخت تنها 99 دلار آن را خریداری کنید.

 

در ادامه برخی از تصاویر مربوط به این گجت را مشاهده کنید:

alarm Bedroom-1 Bedroom-2 currently problem

theultralinx

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا