کاور و قاب سریال بازی تخت و تاج برای آیفون

شکی در محبوبیت سریال تخت و تاج بین دوستداران سریال های آمریکایی وجود ندارد . این سریال که بر اساس کتاب محبوب و پرفروش جورج آر آر مارتین ساخته شده است به یکی از محبوبترین سریال های اساطیری آمریکا تبدیل شده است . اگر شما هم جزو کسانی هستید که این مجموعه داستانی را نخوانده اید ولی هر روزه شاهد نمادهای این سریال روی اجناس در خیابان هستید شانس این را دارید که سریال این مجموعه را مشاهده کرده و به جمع طرفدارن آن بپیوندید .

 

اما این مطلب ما درباره این سریال نیست بلکه خبری خوشحال کننده برای دارندگان آیفون 4 ، آیفون 5 و آیفون 5 اس است که از طرفداران این سریال هستند به دلیل اینکه کاور این سریال برای گوشی های نامبرده طراحی شده و می تواند در لیست خرید شما جای بگیرد .

جنس بدنه کاور شباهت بسیاری به آهن جادویی سریال دارد و طراحی به گونه ای است که یادآور تخت مشهور این سریال است . اما آیا این کاور واقعا کاربردی است ؟ حتما نوک های شمشیر را مشاهده کردید و به این فکر می کنید که حمل این کاور چقدر ناخوشایند است اما طراحان این کاور بر این عقیده اند که این کاور در واقع یک جنس تشریفاتی و تجملاتی است و نمی توان از آن برای همیشه و همه جا استفاده کرد .

کاور سریال بازی تخت و تاج

اگر شما هم هواخواه این سریال هستید و توانایی خرید این کاور 25 دلاری را دارید مطمئنا نمی توانید در برابر زیبایی و جاذبه این محصول مقاومت کنید و مطئنا یکی از خریداران آن خواهید بود . اما بهتر است قبل از خرید به ابعاد و جنس بدنه این کاور دقت کنید همینطور که قبلا هم ذکر کردیم این کاور از گوشی شما در برابر ضربات و ورود گرد و غبار مثل یک کاور حرفه ای حفاظت نخواهد کرد و بیشتر جهت استفاده در مکان و زمان خاص مورد استفاده است .

کاور سریال بازی تخت و تاج

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا