SetBack راهی برای برگردان وضعیت صفحه نمایش به حالت قبل

یکی از دلایلی که باعث شده است من خیلی به بررسی تم‎های گوشی‎های موبایل نپردازم این است که باید زمان زیادی را صرف کرد تا آن را بخواهم نصب و بعد از تست سپس تنظیمات صفحه اصلی خودم را به حال اولیه برگرداندم. بسیاری از تم‎ها فقط اپلیکیشن‎های خاص و آیکون‎های اپلیکیشن معینی را پشتیبانی می‎کنند. بنابراین، باید آیکون اپلیکیشن‎های زیادی را برای نمایش مناسب تم مورد نظر دوباره مرتب کرد.

1

من به یاد نمی‎آورم که این کامنت را کجا خواندم، ولی یکی از نظردهندگان iDB به SetBack به عنوان راه حل احتمالی مشکلات من اشاره کرده بود. طبق گفته آن نظر، این اپلیکیشن به شما اجازه می‎دهد خیلی راحت نحوه نمایش صفحه اصلی دستگاه iOS خود را به حالت اولیه برگردانید. دیروز، برای اولین بار من اپلیکیشن SetBack را تست کردم و حق با آن فرد بود، این اپلیکیشن راه حل مورد نیاز من بود و شما هم ممکن است آن را دوست داشته باشید.

شرکت IBM رابطه خود با اپل را توسعه می‎دهد

زمانی که SetBack را نصب می‎کنید، آیکون آن روی صفحه اصلی ظاهر می‎شود. اپلیکیشن مذکور را باز کنید، روی علامت ‘+’ در پایین صفحه برای ذخیره سازی پیکربندی فعلی صفحه اصلی گوشی خود، آهسته ضربه بزنید.

برای تست SetBack، من آرایش و موقعیت آیکون‎ها را روی صفحه اصلی گوشی ام شدیدا تغییر دادم. آن‎ها را به صفحات، پوشه‎ها و مناطق مختلف در صفحه اصلی ام جابجا کردم. من پوشه‎های جدیدی درست کردم، بعضی از فولدر‎ها را پاک کردم، و آیکون‎ها را در صفحه اصلی تغییر دادم. نیازی به گفتن نیست که قفل صفحه من متفاوت با قفل اولیه صفحه بود، که هدف تست هم برگرداندن به همین وضعیت قبل از تغییر بود.

سپس SetBack را دوباره باز کردم، روی پیکربندی که قبلا ذخیره سازی کرده بودم آهسته ضربه زدم. بعد از تایید خواسته‎هایم، SetBack شروع به فرآیند بازگردانی کرد و باعث respring کردن آیفون من شد. بعد از باز کردن قفل آیفونم، فورا متوجه شدم که آرایش صفحه اصلی به قبل از زمان تست برگشته است. SetBack در این زمینه عالی عمل کرده بود.

به همراه آیکون‎های صفحه اصلی، SetBack ادعا می‎شود که کاغذدیواری‎های، تم‎های WinterBoard، و تقریبا هرچیزی دیگر را نیز ریکاوری می‎کند. من قابلیت برگرداندن کاغذ دیواری آن را مورد آزمایش قرار دادم و خیلی خوب البته پیش نرفت. من متوجه شدم که حتی بعد از برگرداندن به حالت اولیه توسط SetBack، آیفون من همان کاغذ دیواری که تغییر داده بودم را داشت.

به یاد داشته باشید که کاربران iOS 8 ممکن است به مشکلاتی بر بخورند و بجای Respring نیاز به ریوبت کردن داشته باشند تا تغییرات نمایش داده شود. من برای بررسی مجدد برگرداندن کاغذ دیواری‎ها به حالت اولیه، حتی ریبوت کردن را تست کردم ولی جواب نداد.

پس SetBack خیلی هم کامل نیست، ولی در رابطه با چیز‎هایی که بیشترین اهمیت را برای من دارند فوق العاده عمل کرد، یعنی برگرداندن وضعیت آرایش و نظم آیکون SpringBoard. در این رابطه، من از ته دل و با اطمینان خاطر می‎توانم این اپلیکیشن را پیشنهاد کنم، و خود من از این به بعد از آن استفاده می‎کنم. چه کسی می‎داند، شاید حالا که می‎دانم در عرض چند ثانیه می‎توانم وضعیت صفحه اصلی آیفونم را به حالت اولیه برگردانم، تم‎های بیشتری را تست کنم.

نظر شما در رابطه با SetBack چیست؟ این اپلیکیشن به قیمت 2 دلار در ModMyi repo وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا