بروز رسانی اپلیکیشن محبوب Shazam برای آیپد و آیفون

به دنبال به روز رسانی اپلیکیشن Shazam از ویژگی سرچ Spotlight در iOS 9 و موارد متعدد دیگر پشتیبانی می‎شود

Shazam، نرم افزار محبوب شناسایی یک فایل ویدیویی و موزیک، آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن آیپد و آیفون خود در اپ استور ارائه داده است که باعث شده است نسخه‎ی این اپلیکیشن به 9.0 ارتقاء یابد و به دنبال این آپدیت از ویژگی‎ جستجوی Spotlight در iOS 9 پشتیبانی می‎شود و گوش دادن از طریق بلوتوث و دیگر ویژگی‎های آن بهبود یافته‎اند.

Shazam-follow-artists-iPhone-screenshot-001

حالا می‎توان هنرمندان و آهنگ‎ها را در Shazam با استفاده از صفحه‎ی Home در iOS 9 جستجو کرد و با آهسته ضربه زدن روی نتایج به دست آمده شما مستقیما وارد محتوای مورد نظر از طریق اپلیکیشن موبایل Shazam خواهید شد.

دیگر ویژگی‎ها

ویژگی دیگری که بهبود یافته است عبارت است از قابلیت پخش از طریق بلوتوث که به اپلیکیشن اجازه می‎دهد به دنبال نام بردن آهنگ به بازپخش آن از طریق بلوتوث بپردازید ولی این شما هستید که باید تصمیم بگیرید زمانی که از طریق بلوتوث متصل هستید آهنگ پخش شود یا خیر.

به دنبال این به روز رسانی مسائلی که تعدادی از کاربران Spotify و Rdio را اذیت می‎کرد رفع شد که آن‎ها به اشتباه پیامی در رابطه با تغییر در وضعیت آبونمان خود دریافت می‎کردند.

برای آن دسته از افرادی که کنجکاو هم هستند باید گفت که Shazam از ویژگی لمس سه بعدی در آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلاس پشتیبانی می‎کند تا شما بتوانید با محکم فشار دادن آیکون این اپلیکیشن در صفحه‎ی Home خود میانبری برای استفاده‎ی فوری اپلیکیشن داشته باشید.

مورد دیگر اینکه این اپلیکیشن از اپل موزیک هم پشتیبانی می‎کند و به شما اجازه می‎دهد روی دکمه‎ی جدید اپل موزیک زمانی که شما موزیکی را کشف می‎کنید آهسته ضربه بزنید تا به آهنگ‎هایی که روی سرویس جدید استریم سازی موزیک اپل قرار دارند، گوش دهید.

موجودیت

هم اپلیکیشن Shazam برای iOS و مک به رایگان موجود هستند.

اپلیکیشن iOS این برنامه از ساعت اپل پشتیبانی کرده و به زبان‎های زیر موجود است.

English, Czech, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish and Traditional Chinese.

Shazam با دستیار صوتی دستگاه‎های اپل یعنی Siri در آیفون، آیپاد تاچ و آیپد یکپارچه شده است تا شما بتوانید از دستیار شخصی اپل بپرسید”چه آهنگی پخش می‎شود؟” تا وضعیت گوش دادن در Shazam فعال شود.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا