مدل های آنلاک شده آیفون های جدید عرضه شد

اپل در حال حاضر علاوه بر آیفون 6 اس و آیفون 6 اس پلس ، مدل آنلاک شده آیفون را نیز در ایالات متحده آمریکا به فروش می رساند . این آیفون ها بدون سیم کارت و فکتوری آنلاک شده هستند . با عرضه این مدل کار برای کاربرانی که تمایل به خرید از اپراتورهای دیگر را دارند آسان تر خواهد شد .

البته برای خرید این آیفون ها باید در اول تمام مبلغ را پرداخت کنید اما به هر حال شما آزادی بیشتری برای انتخاب یک طرح خواهید داشت اما تفاوت اصلی بین اپل بدون سیم کارت و بدون قرارداد در بین گروه های شیکه های پشتیبانی است.

2015-10-10_163826
آیفون های عرضه شده توسط اپراتور های ورایزن و تی موبایل ، مانند اپراتور AT&T هستند

نام آیفون 6 اس A1633 و آیفون 6 اس پلاس A1634 برای اپراتور AT&T است . اما نکته مهم اینجا است که این 2 اپراتور از فرکانس ویژه اپراتور AT&T پشتیبانی نمی کند و در نهایت مشکلاتی برای پشتیبانی از اینترنت LTE به وجود خواهد آمد.

علاوه بر نسخه های اپراتور AT&T ، دیگر نسخه هایی نیز از 2 اپراتور T-Mobile و Verizon عرضه می شود که نام A1688 برای آیفون 6 اس و نام A1687 برای آیفون 6 اس پلاس است . این مدل ها در کشور های کانادا، انگلستان، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ژاپن، سنگاپور، و استرالیا از شبکه اینترنتی LTE پشتیبانی می کنند.

در کشور چین نیز 3 اپراتور بزرگ این کشور به نام های China Mobile,China Telecom.China Unicom گوشی های آیفون آنلاک شده را به فروش می رسانند . نام این گوشی ها برای آیفون 6 اس A1700 و برای آیفون 6 اس پلاس A1699 است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا