رونمایی ناشر هنرهای الکترونیکی (EA) از افزونه‎ی “مشغول به کار بشوید” در Sims 4

ناشر هنرهای الکترونیکی (EA) روز سه شنبه، از اولین پک افزونه‎ی بزرگش برای محبوب ترین بازی شبیه سازی زندگی‎اش یعنی SIMS4 را برای MAC و کامپیوترهای ویندوزی رونمایی کرد. EA می‎گوید:”وقتش رسیده که شغل‎تان را یک مرحله بالاتر ببرید”. با گفتن این EA فاش کرد که این افزونه‎ی جدید تماما درباره مسیرهای شغلی هست که Sims شما می‎تواند دنبال کند.

1

علاوه بر این، انواعِ کار آفرین حالا می‎توانند فروشگاه‎های خرده فروشی خود را بسازند و آن را مدیریت کنند و با فروختن هر گونه جنسی پول به دست بیاورند. شما می‎توانید خود قیمت‎ها را تعیین کنید، کارکنان را استخدام و مدیریت کنید، یونیفرم‎ها را سفارشی و برای فروش نهایی کار کنید.

EA می‎گوید در مورد نوع تجارت خرده فروشی که می توانید ایجاد کنید هیچ حد و حدودی وجود ندارد. از بوتیک‎های لباس فروشی گرفته تا گالری‎های هنری یا از قنادی‎ها تا کتاب فروشی. هر چیزی امکان پذیر است.

این گستره، 3 مسیر شغلی متفاوت ارائه می‎دهد: دکتر، کارآگاه و دانشمند.

دکترها که در بیمارستان کار می‎کنند، بیماران را مورد معاینه قرار می‏دهند، آزمایشات اشعه‎ی ایکس اجرا می‎کنند، تشخیص پزشکی می‎دهند، عمل جراحی اجرا می‎کنند، نوزاد به دنیا می‎آورند، به دیدن Simهای بیمار در خانه‎هایشان می‎روند و خیلی چیزهای دیگر. و یک Sim چطور مریض می‎شود؟ درست مثل زندگی واقعی، از طریق ارتباطات نزدیک با یک Sim بیمار.

کارآگاه کردن Simتان به شما اجازه می‎دهد برای گرفتن پرونده‎ها در ایستگاه پلیس کار کنید و جرم و جنایت‎ها را از حل و فصل کنید. کار تحقیقاتی شامل جمع کردن مدرک در صحنه‎ی جرم، پیگیری سرنخ‎ها و دور هم آوردن اداعات شاهدین می‎شود.

قسمت جالب بازی در ایستگاه پلیس رخ می‎دهد، جایی که Sim شما که عضوی از نیروهای قانون است، می‎تواند مظنونین را بگردد، عکس‎های بازداشت و اثر انگشتشان را بگیرد و از مظنونین بازجویی کند. Sim در حالت کارآگاه می‎تواند همچنین در خیابان‎ها گشت زنی و تهدیدات موجود در محله را جریمه کند.

در آخر، بازی کردن به عنوان یک دانشمند Sims شما را به چالش می‎کشد تا در مورد چیزهای علمی-تخیلی مانند ماشین شبیه سازی، SimRay ، تولید کننده‎ی کرمچاله ElectroFlux تحقیق کند. SimRay به شما امکان می‏دهد تا باقی Sim ها را منجمد کنید، ذهن‎هایشان را تحت کنترل خود در بیاورید، اجسام را تغییر شکل بدهید، در حالی که تولید کننده ی کرمچاله ElectroFlux نیز شما را به Sixam تله پورت می‎کند. “محل زندگی رمزآلود بیگانگان مورد علاقه‎ی طرفداران که بازگشتی امیدوارانه به Sims4 خواهند داشت”.

بدون توجه به مسیر شغلی که انتخاب می‎کنید، شما به صورت فعال تصمیمات Sims را طی روز کاری کنترل می‎کنید. این در حینی است که کاراکترهای شما همکاران یکدیگر را ملاقات می‎کنند، محیط‎های جدید شغلشان را کشف کرده و تصمیم می‎گیرند که آیا “باید برای گرفتن ترفیع بعدی کار کنند یا محل کار را به ویرانی بکشند.”

در آخر، عکاسی و مهارت‎های آشپزی چیزهای جدیدی را به Sims شما یاد می‎دهد، بهتان کارهای جدید برای انجام دادن و بدست آوردنشان و همچنین تولیدات تازه برای فروختن می دهد.

“مشغول به کار بشوید” هم اکنون روی پلتفرم اصلی در ازای 40 دلار در دسترس است که با خریدن آن نسخه ‎ی Mac و ویندوز پک افزونه را هر دو با هم دریافت خواهید کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا