شبیه سازی قفل و اطلاعیه های آی او اس در اندروید

همانند هر چیزی در زندگی، سیستم‌ عامل اندروید نیز نکات مثبت و منفی خود را دارد. بسته به اینکه شما به سیستم‌ عامل اندروید علاقه‌مند باشید یا ترجیح می‌دهید تلفن هوشمندتان، کمی بیشتر به iOS شباهت داشته باشد، دشوار خواهد بود تا در مورد این واقعیت که هر دوی سیستم‌ عامل‌های اندروید و iOS نقاط قوت و ضعف خود را از منظر امنیت، رابط کاربری و انتخاب برنامه‌ها دارند صحبت کنیم.

اگر بخواهیم روی نقطه‌ای که اندروید در آن ضعف دارد دست بگذاریم، آن، قفل صفحه نمایش است. بسته به نسخه‌ای از اندروید که استفاده می‌کنید، ممکن است سیستم اطلاع‌ رسانی روی قفل صفحه نمایش نداشته باشید که اگر شما یکی از طرفداران iOS باشید، این مسئله برای شما عجیب خواهد بود. در واقع، اگر بدون باز کردن قفل صفحه نمایش تلفن‌های هوشمند نتوانیم به گوشی خود سر بکشیم و اطلاع‌رسانی‌های جدید را ببینیم، موضوع بزرگی را از دست داده‌ایم.

شبیه سازی

اگر شما با این سخن توافق نظر دارید، گرفتن برنامه‌ای برای تغییر رفتار اندروید برای بیشتر شبیه شدن به iOS (حداقل در زمینه قفل صفحه نمایش) کار زیاد سختی نیست. گاهی اوقات یافتن یک برنامه خوب برای این کار سخت تر است، اما نرم‌افزار SlideLock، پایانی بر تمام جستجوهاست.

شبیه سازی قفل و اطلاعیه های آی او اس در اندروید

SlideLock توسط تیم سازنده نرم‌افزار محبوب LockerPro ساخته شده است و قفل صفحه نمایشی مانند آنچه iOS ارائه می‌کند را به اندروید پیوند می زند. این موضوع به این معنی است که اطلاعیه‌ها رو صفحه نمایش ظاهر می‌شوند و تا زمانی که شما عملی روی آن‌ها انجام نداده‎اید یا قفل صفحه را باز نکرده‎اید همان جا می مانند و تمامی این موارد قابل شخصی سازی هستند به این منظور که تلفن هوشمند شما به میل شما رفتار نماید. نکته جالب این است که این نرم‌افزار از ساعت هوشمند Pebble نیز پشتیبانی می‌کند.

شبیه سازی

شخصی سازی ، عملکردی عادی برای SlideLock است، کاربران می‌توانند نحوه نمایش اطلاعیه‌ها را مانند روشن شدن صفحه نمایش زمانی که اطلاعیه جدیدی دریافت شده است تغییر دهند. هشدارهای صوتی و لرزشی نیز قابل برنامه‌ریزی هستند.

اگر تاکنون به iPhone دوستتان نگاه کرده‌اید و خواسته‌اید که حداقل مقداری از آن وارد گوشی اندرویدی شما شود، پس SlideLock راه خوبی برای دستیابی به قفل صفحه نمایشی است که آرزو داشته‌اید. این نرم‌افزار حداقل از بیشتر نرم‌افزارهای موجود بهتر عمل می‌کند.

شبیه سازی

SlideLock در حال حاضر از فروشگاه Google Play قابل دانلود است و برای شما هزینه‌ای در بر ندارد. همین امروز آن را دانلود کنید و از آن لذت ببرید!

redmondpie

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا