سیری در آی او اس 9 جلوه تازه ای دارد

تا به حال تنها چیزهایی که درباره آی او اس 9 شنیده ایم این است که اپل در آن به دنبال افزایش سرعت و ثبات دستگاه و در کنار آن رفع اشکالات می باشد. با این حال منبع 9to5Mac که سایت مهمی برای پیش بینی مسائل مربوط به اپل است بر این باور است که نرم افزار سیری رنگ و بوی جدیدی را در این ورژن خواهد داشت. این

رابط کاربری سیری در آی او اس 9 مشابه دستیار صوتی اپل واچ رنگارنگ و جذاب می باشد ، این احتمال وجود دارد که اپل در نسخه های بعدی آی  او اس خود برا حفظ رقابت سیری با سایر دستیارهای صوتی آن ویژگی های جدیدی به آن بیفزاید.

siri-aple-watch-activate

 

سیری در اپل واچ به معنای واقعی رنگارنگ و مجذوب کننده است

در حال حاضر سیری می تواند برای پرسیدن سوال و سرچ کردن ، تنظیم یاداور و ارسال پیام متنی مورد استفاده قرار گیرد ، با این حال رقبای سیری مانند Google Now و کورتانای مایکروسافت کمی جلوتر از سیری هستند و اطلاعات مربوط به زمان و مکان را نمایش می دهند  . به نظر می رسد اپل نیز در ورژن مربوط به آی او اس 9 این ویژگی را اضافه کند. همچنین گفته می شود در نسخه سیری آی او اس 9 می توان راهنمای صوتی برای نقشه ها و مکان ها دریافت نمود.

در سیری مربوط به آی او اس 8 اپل یک سری ویژگی های جدید را در سیری ایجاد کرد یکی از آن ها ارسال فرمان صوتی بود ، همچنین یک ویژگی جدیدی به نام Hey Siri را افزود که در آن می توان از چندین زبان دیگر پشتیبانی کرد و چندین زبان جدید دیگر به آن افزود.

آی او اس 9 همچنین با والپیپرهای رنگارنگ و جدیدی عرضه شده است ، هرچند که این اتفاق تازه ای نیست و با عرضه هر آی او اس جدید دیده می شود .

iphonehacks

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا