دانلود اسکایپ 5.4 برای آیفون با ویژگی تماس صوتی گروهی

اسکایپ به دلیل داشتن ویژگی هایی چون کنفرانس های ویدیویی و تماس های VoIP در میان بسیاری از کاربران تمام دستگاه ها بسیار جا افتاده است. به نظر خود من داشتن این برنامه یک تجربه خوبی است و احساس خوبی را به فرد می دهد که به راحتی بتواند با هرکه دوست داشت تماس تصویری برقرار کند. شرکت اپل امروز به صورت رایگان یک ویژگی دیگری را به اسکایپ استفاده کرد و آن شامل تماس صوتی گروهی می باشد.

نسخه 5.4 اسکایپ در آیفون به شما اجازه می دهد ابتدا گروهی را ایجاد کرده و سپس با افراد آن گروه به صورت گروهی تماس صوتی برقرار کنید . البته تعداد افراد گروه محدود به 4 نفر می باشد و اسکایپ وعده داده است که در آینده  و نسخه های جدید تر این تعداد را افزایش دهد.

Skype-main

می دانید که اصلی ترین هدف طراحی اسکایپ تماس تصویری می باشد ، در این نسخه شما به عنوان میزبان این تماس تصویری دو نفره یا گروهی می توانید تماس را مدیریت کنید و مطلع شوید چه کسانی از گروه در این تماس به صورت آشکار شرکت دارند و چه کسانی در حالت dormant و با چراغ خاموش دراین تماس هستند .

Skype-for-iPhone

همچنین این نسخه جدید اسکایپ در آیفون5.4 به شما اجازه می دهد یک تماس تصویری یا صوتی دو نفره را با استفاده از دکمه add participant یا افزودن شرکت کننده به صورت گروهی در آورید. حتی می توانید دوربین را خاموش کرده و تماس تصویری را به تماس صوتی تبدیل کنید.به طور مشابه کاربران نیز می توانند همین کار را با همین دکمه انجام دهند و افراد جدید را به گروه کنفرانس ویدیویی یا صوتی اضافه کنند.

Skype-for-iPhone-group-calling

اسکایپ به روزرسانی شده هم اکنون در آیتونز برای نصب در آیفون شما در دسترس می باشد و برای نصب نیاز به سیستم عامل iOS 7  دارد. اسکایپ نسبت به سایر برنامه های مشابه در زمینه کنفرانس های VoIP کمی کند تر عمل می کند و این ویژگی را فقط در سیستم عامل iOS  ایجاد کرده است. با اسکایپ شما به راحتی می توانید به صورت کاملا رایگان با دوستان خود در گوشه و کنار جهان با یک کیفیت فوق العاده تماس صوتی و تصویری برقرار کنید.

iOS-Screenshot-20140904-201221-01

علاوه بر آیفون شما می توانید در آیپاد لمسی و آیپد خود و تمامی مدل های آیفون به شرط داشتن سیستم عامل iOS 7  آن را نصب کنید:

لینک دانلود :  Skype for iPhone

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا