معرفی iPhone 6c کوچکتر همراه با iPhone 6s،6s plus

بنظر می رسد که iPhone 6s, 6s plus & 6C بصورت همزمان معرفی گردند

به شدت شایع شده است که اپل مجدداً به سمت آیفون های کوچکتر، دارای عامل وراثتی iPhone 5c که در وبلاگ نویسی فناوری به iPhone 6c موسوم است، متمایل شده است.

Evleaks-smaller-iPhone-6c-may-be-announced-together-with-the-6s-and-6s-Plus

 

برخلاف مدل پیشین گفته می شود که گوشی نهایی دارای حق بیمه و بدنه فلزی است و اعتقاد بر این بود که این گوشی در نیمه اول سال آینده، شاید همزمان با خط جانشین iPad، آماده انتشار شود.

با این حال، روز گذشته، فروشنده اطلاعات محرمانه، ایوان بلاس معروف با شهرت @evleaks ادعای کاملاً متفاوتی داشت. او اظهار داشت ” به نظر می رسد گوشی های iPhone 6s, 6s plus و 6c همگی بصورت همزمان معرفی خواهند شد.”

او از افشای منابع این اطلاعات امتناع نمود.

با فرض اینکه آقای بلاس سابقه بسیار خوبی در تشخیص صحیح دارد، ما با هیجان بسیار زیاد منتظر خواهیم ماند تا ببینیم که آیا اپل واقعا بزرگترین ارتقای اوراق بهادار گوشی های خود تا به امروز را، اعلام خواهد کرد؟! و اینکه آیا صفحه نمایشی مورب، مطابق سلیقه هر کس معرفی خواهد نمود؟!

در هر صورت، جدا از بدنه فلزی افشا شده و ظرفیت باتری 1715 میلی آمپرساعت افزایش یافته، در قیاس با باتری 1500میلی آمپر ساعت iPhone 5c پیشین، اطلاعات اندک دیگری نیز درباره این گوشی بدست آمده است.

همچنین چیپ ست داخل گوشی که یا از روش تولید 14 تانومتری سامسونگ و یا تراشه 16 نانومتری TSMC استفاده می کند، نیز به گونه ای قرار گرفته که با فناوری FinFET مطابقت داشته باشد.

iPhone 6c همراه با صفحه نمایش بالقوه 4 اینچی، در حال ارتقاء به یک گوشی قدرتمند کوچک است. اما اجازه بدهید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا اپل واقعا چیزی شبیه آن را، در نهم سپتامبر که تا الان آخرین تاریخ شایع برای پرده برداری سالانه در سال جاریست، اعلام خواهد کرد؟!

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا