اپل در حال کار بر روی بند‎های هوشمندی برای ساعت اپل

یک شایعه‎ی عاری از جزییات مدعی می‎شود که اپل در حال کار بر روی بند‎های هوشمندی برای ساعت اپل است

سایت چکی LetemSvetemApplem گزارش می‎دهد که اپل در حال کار بر روی بندهای جدیدی برای ساعت اپل خود است که قابلیت‎های قابل توجهی را به این دستگاه اضافه خواهد کرد.

این نشریه با نقل قول گرفتن از یک منبع آشنا با پروژه، گزارش می‎دهد که به همراه چیز‎های دیگر این بندها دارای سنسور‎های سلامت جدیدی خواهند بود.

Apple-Watch-diagnostic-port-John-Gruber-1023x1024

این بند‎های “هوشمند” داخل پورت تشخیص بیماری مخفی ساعت اپل قرار خواهند گرفت، که معنای آن این خواهد بود که با مدل‎های نسل فعلی این دستگاه سازگار خواهند بود. و سنسور‎های آن قادر به خواندن و به اشتراک گذاری داده‎‎‎های مربوط به سطح اکسیژن خون، فشار خون، دمای بدن به همراه مواد متعدد دیگر خواهند بود.

با توجه به اینکه این سایت اطلاعات قابل اعتمادی را در گذشته در رابطه با اپل فراهم کرده است، باید گفت که به دست آوردن این نوع اطلاعات نشان از دسترسی به یک منبع اطلاعاتی موثق و سطح بالا در اپل دارد.

به همین دلیل و دلایل دیگر، ما این شایعه‎ی خاص را با شک قابل توجهی مد نظر قرار خواهیم داد تا مورد تایید و تصدیق قرار گیرد.

با توجه به این حرف، خیلی وقت است که اینطور تصور می‎شود که اپل از پورت مخفی ساعت خود برای لوازم جانبی هوشمند استفاده خواهد کرد و بعضی از توسعه دهندگان شخص ثالث در حال حاضر در حال انجام چنین کاری هستند.

این سایت چنین مدعی می‎شود که اولین نمونه از این بند‎های هوشمند از اوایل سال بعد توزیع جهانی خواهند داشت.

idownloadblog

اسکرول به بالا