ساعت هوشمند اپل و اجرای برنامه های نصب شده

آقای Tipsters خیلی وقت بود که در مورد آی واچ و به دست آوردن اطلاعات جدید درباره آن کنجکاو بوده است ولی تا به حال موفق نشده که اطلاعات قطعی و درستی را در زمینه اجرای برنامه های نصب شده به دست آورد. سایت معروف 9to5Mac در پاسخ به این سوال که آیا آی واچ قرار است برنامه های نصب شده را اجرا کند یا نه قاطعانه جواب مثبت داده است.

tiktok-ipod-nano-watch-case-630

منابع ادعا می کنند که این ساعت مچی که دارای سیستم عامل iOS  می باشد که به نظر می رسد سال آینده عرضه شود علاوه بر پشتیبانی از برنامه های نصب شده یک سری کیت توسعه دهنده نیز خواهد داشت زیرا بسیاری از پست های نویسندگان به این موضوع اشاره داشته است.

هنوز اطلاعات کافی در مورد نوع برنامه هایی که در این ساعت های هوشمند نصب می شود وجود ندارد ، اگرچه ظاهرا به نظر می رسد که این دستگاه از تمامی ویژگی های iOS 8 پشتیبانی خواهد کرد ، از جمله این ویژگی ها می توان به “هندوف” و “ویجت” که موجب انتقال سریع اطلاعات بین این ساعت و همراه آن یعنی آیفون می شود اشاره کرد.

ممکن است که شرکت اپل یک اشاره کوچکی به این برنامه ها روز 9 سمپتامبر طی معرفی این ساعت داشته باشد . طبق روال سایر دستگاه های iOS  در سال های گذشته به نظر می رسد یک سری از توسعه دهندگان کیت های برنامه نویسی برای این سیستم عامل را دریافت کرده اند و به زودی برنامه های خود برای آی واچ را نیز رسانه ای خواهند کرد.

این موضوع هم دور از ذهن نیست اپل یک پلت فرم نرم افزاری برای آی واچ طراحی کند ، زیرا شرکت هایی مانند گوگل ، سامسونگ و Pebble همین کار را انجام داده اند. این اخبار کم و بیش به گوش می رسد همچنین یک شایعات جدیدی در رسانه ها منتشر شده که  اشاره می کند شرکت اپل در حال طراحی یک آیپاد نانو برای به کارگیری در صنعت داروسازی می باشد و می توان این دستگاه را نیز به آی واچ مرتبط دانست.

engadget

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا