النگوی هوشمند المون elemoon , ویژگی ها و قیمت

آیا نیاز دارید روی مچ دست خود وسیله برای هشدار دادن اطلاعیه های گوشیتان داشته باشید ولی نگران هستید که ساعت های هوشمند با سلیقه شما سازگار نباشند؟ آیا تا به حال یک النگوی هوشمند را امتحان کردید؟ یک النگوی هوشمند روی سایت Kickstarter وجود دارد که شاید بتواند مطابق سلیقه شما باشد.
bangle

ویژگی های النگوی هوشمند

نام این النگو Elemoon است. این النگو نسبتا بزرگ است ، چراغ های ریز روی آن انباشته شده است و توسط بلوتوث به گوشی شما متصل می شود. طراحی آن بسیار شیک و کاربردی می باشد و از نظر وزنی نیز نسبتا سبک است . این دستگاه با اینکه صفحه نمایش ندارد اما روی آن چراغ هایی قرار داده شده است که رنگارنگ هستند و می توان به صورت سفارشی رنگ آن ها را برای هشدارهای مختلفی که در گوشی وجود دارد تنظیم نمود.

سازندگان این دستگاه اهل نیویورک هستند. این وسیله از جنس پلیمر مس و فولاد است و طراحی آن به صورت ضد زنگ می باشد. می توان آن را روی دست تنظیم کرد تا کامل مچ شود. هشدار های این وسیله روی سیستم عامل iOS  و اندرویدجواب می دهد.

اگرچه این وسیله مچی Kickstarter طراحی پیچیده ندارد و وسایل گران بهایی در ساخت آن به کار برده نشده است اما کمی گران تر از آنچه باید باشد عرضه می شود.

قیمت النگو Elemoon

دستبند المون به تنهایی به قیمت 200  دلار به فروش می رسد اما به نظر نمی رسد که عملکرد آن این همه ارزش  مادی داشته باشد. در کنار آیکون های تماس و هشدار های اطلاع دهنده این النگو می تواند کمک کند تلفن خود را پیدا کنید. ( مالش این النگو باعث می شود گوشی شما زنگ بخورد.) همچنین شما می توانید مدل آن را با لباس خود ست کنید و به عنوان زیور آلات از آن استفاده کنید.

با استفاده از برنامه هایی که این النگو همراه خود دارد ، می توانید چراغ های ریزی که روی آن قرار دارد را با اتفاق های مختلفی که در گوشی شما میفتد هماهنگ کنید ، و می توانید آن ها را رنگارنگ و جالب کنید ولی این ها فقط در بخش جلویی این النگو دیده می شوند وفقط هنگام هشدار روشن می شوند.

با توجه به این که ساعت های هوشمند اندروید به قیمت 30 دلار تا کنون به فروش رسیده است ، نمی توان گفت که المون در بازار فناوری های مچی و هوشمند بسیار وسیله با صرفه و با ارزشی است ، اما هیچکس هم نمی تواند از مطابق مد و سلیقه بودن این وسیله چشم پوشی کند و بگوید که مد با ارزش نیست !

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا