تبدیل ساعت اپل به کلید درب منزل !

صاحبان ساعت اپل به تازگی امکان جدید و باورن کردنی را تجربه می کنند که زندگی شان را آسان تر می کند : کلید دیجیتالی بر روی مچ دست!

1234

این عملکرد جدید به کمک August Smart Lock و از طریق آپدیت جدید آیفون بر روی ساعت ها فعال می شود که به کمک آن شما می توانید با لمس صفحه ساعت و کشیدن انگشت به طرفین ، درب های August Smart Lock را باز کنید .

اگر چه این عملکرد جدید در حال حاضر تنها بر روی درب های august جواب می دهد اما مطمئن باشید به مرور زمان ایده ی باز و بسته کردن درب ها به کمک ابزار های ارتباطی عادی تر و فراگیرتر خواهد شد و در آینده ی نه چندان دور برای باز و بسته کردن درب منزل  و یا آگاهی یافتن از ورود شخصی به خانه ، تنها نیاز است که از کیلومتر ها آن طرف تر بر روی صفحه نمایشگر ساعت خود کلیک نمایید .

در ماه آوریل ، مدیریت هتل های استاروو با معرفی برنامه ای که بر روی ساعت های اپل نصب می شدند بمب خبری ایجاد نمودند . آن ها با معرفی این برنامه به مشتریانشان کمک کردند تا درب های هتل را باز و بسته کنند . اما راه حل August ساعت اپل را بسیار پویا تر می کند و امککانات بیشتری در اختیار صاحب خود قرار می دهد .

علاوه بر امکانات باز و بسته کردن درب ، ساعت اپل در هر لحظه ای که تغییری در وضعیت بسته و باز بودن درب ایجاد شد ، به شما اطلاع می دهد . این اطلاع رسانی هیچ صدایی ایجاد نمی کند . تنها با لرزیدن ساعت شما مطلع این باز و بسته شدن خواهید شد .

در حال حاضر August Smart Lock حدود 250 دلار برای شما آب می خورد و شما می توانید برنامه مرتبط با آن را به صورت رایگان از اپ استور دانلود کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا