سرویس Discover اسنپ چت ادامه پیدا میکند

شرکت Snapchat استخدام James Veraldi را تایید کرده است

شرکت Snapchat قصد دارد برای برنامه Discover – که یک پلتفرم راه اندازی محتوا است -ریسک کند. به همین خاطر جیمز وِرالدی ( James Veraldi ) را به عنوان رئیس بخش استرتژی و مشارکت خودش استخدام کرده است.

2015-08-22_193814

آقای وِرالدی ، که کار خود را در Snapchat از جولی آغاز کرده است ، برای رئیس بخش رسانه آقای نیک بِل ( Nick Bell ) کار می کند و هفت سابقه کارش در زمینه توسعه تجاری را با خودش به همراه آورده است. این فارغ التحصیل دانشگاه نوتردام ، به عنوان معاون ارشد توسعه استرتژی و کسب و کار ، برای Fullscreen– که یک شرکت رسانه ای واقع در شهر کالوراست که به مردم در ساخت ویدیو های آنلاین برای پلتفرم هایی چون YouTube کمک میکند- کار کرده است.

شرکت Snapchat استخدام ایشان را برای رسانه خبری Mashable تایید کرده است. این خبر اولین بار توسط Variety گزارش شد.

شرکت Snapchat ، که پروژه Discover را در دی ماه گذشته راه اندازی کرده است ، در حال حاضر رسانه های People ، Buzzfeed ، the Daily Mail ، Comedy Central ، ESPN را در میان رسانه های معتبر شریک محتوایی خودش حساب می کند. در آغاز کار Discover ، بسیاری از شرکای محتوایی آن اعلام کردند که شرکت Snapchat برای نمایش محتواهای آن ها در سرویس های برنامه اش مبلغی را دریافت نمی کند ، در عوض از آن ها می خواهد که فضا های تبلیغاتی را بفروشند که در هنگام پخش محتوا در کنار آنها قرار داده می شود.

آقای وارِلدی استخدام مهمی برای شرکت Snapchat است. این کمپانی قصد رسیدن به محصولی فراتر از محصول اولیه اصلی ای که ارائه داده بود دارد. بسیار شبیه به فیسبوک که رشد کرده و به یک پلتفرم عظیم توزیع و تولید منابع تبدیل شده است.

سرویس Discover می تواند در آینده به یک منبع پردرآمد راه اندازی محتوا تبدیل شود ، و این طور که مدیر عاملSnapchat آقای ایوان اسپیگِل ( Evan Spiegel )در ماه می بیان کرد ، قصد رسیدن به یک عرضه اولیه عمومی( IPO ) را در آینده ای نه چندان دور دارد.

و با این که هنوز محتویات سرویس Discover بعد از 24 ساعت ناپدید پاک می شود ، هنوز هم برای تبلیغ کننده های بسیاری که مشتاق هستند محصولاتشان را برای میلیون ها کاربر Snapchat به نمایش بگذارند، موقعیتی طلایی است.

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا