آخرین بروزرسانی برنامه SnapChat و بهبود شکلک ها

اگر شما از طرفداران SnapChat و همیشه در حال سفر هستید اما بعلت هزینه گزاف گردش اطلاعات بین المللی، در خارج از کشور از خدمات استفاده نمی کنید ( یا بصورت ساده در حال پس انداز هستید )، برنامه SnapChat خبرهای خوبی برایتان به ارمغان آورده است.

Snapchat-iPhone-6
آخرین ارتقای آن ها که اکنون در فروشگاه برنامه ها موجود است، یک طراحی در حالت سفر کاملا جدید، به ویژه به منظور کاهش داده تلفن همراه، به هنگام رومینگ است.

علاوه بر حالت سفر، برنامه SnapChat گوشی آیفون، به شما اجازه می دهد که چک کنید چه کسی نوشته شما را دیده است و همچنین شکلک های بیشتری را در اختیار سرانگشتان شما قرار می دهد.

حالت سفر چگونه عمل می کند؟!

حالت سفر، به سادگی مصرف داده سلولی شما را، با جلوگیری از بارگزاری محتوا بصورت خودکار، زمانی که برنامه را اجرا می کنید، کاهش می دهد. بویژه عکس ها، داستان ها و اقلام کشف شده تنها زمانی که بصورت دستی به آن ها ضربه بزنید، بارگزاری خواهند شد.

چگونه قابلیت حالت سفر SnapChat را فعال نماییم؟

برای روشن نمودن حالت سفر، بصورت زیر عمل کنید:

-مرحله اول: به آیکن SnapChat که در بالای دوربین قرار دارد، آهسته ضربه بزنید.

-مرحله دوم: اکنون وارد قسمت تنظیمات گوشی خود بشوید.

-مرحله سوم: بر روی گزینه Manage Additional Services ضربه بزنید.

-مرحله چهارم: گزینه حالت ذخیره انرژی را بر روی ON قرار بدهید.

2.Snapchat-Travel-mode

حالت سفر SnapChat به ویژه برای کاربرانی که ماهانه اجازه استفاده از کمتر از یک گیگابایت داده سلولی را دارند، بسیار مناسب می باشد.

بهبود شکلک ها

پبش از این، برنامه SnapChat شما را مجبور می کرد که از شکلک چندگانه emoji در یک رشته متن واحد استفاده نمایید. به روزرسانی امروز، شما را قادر می سازد تا به هر تعدادی که می خواهید شکلک emoji را به عکس ها و فیلم های خود اضافه کنید و آن ها را بصورت جداگانه طبقه بندی نمایید.

TechCrunch توضیح می دهد، بعد از اینکه شما یک عکس یا فیلم گرفتید تنها با وارد کردن یک ضربه آهسته به دکمه موجود در بالا و سمت راست صفحه می توانید از شکلک های موجود در برنامه ( که Sticker Picker نامیده می شود) استفاده نمایید.

3.Snapchat-placeable-Emoji

اخبار جالب

علاوه بر حالت سفر و شکلک های موجود، این ویرایش SnapChat، چند پیشرفت جزئی را به ارمغان آورده است. برای مبتدی ها، آن ها دکمه چشم برای مشاهده سریع کسی که نوشته شما را دیده است، را دوباره بر میگردانند.

قبل از امروز، ضربه زدن بر روی نوشته باعث اجرای تصاویر یا فیلم ها می شد.

بعنوان یک جایزه، GIF (خصوصیات گرافیکی) پروفایل شما می تواند بعنوان یک فیلم واقعی و نه فقط یک عکس از قاب اولیه، صادر گردد. گزینه صدور یک قاب تک همچنان موجود می باشد.

برنامه SnapChat به ویژه در میان نوجوانان معروف است. روزانه صدها میلیون کاربر از این برنامه استفاده می کنند و حدود 60 درصد از این کاربران، در داخل ایالات متحده آمریکا قرار دارند.

لیست تغییرات SnapChat 9.14

لیست تغییرات در iTunes موارد زیر را برای این ویرایش SnapChat ذکر کرده است:

-حالت سفر: این مشخصه را در قسمت تنظیمات فعال کنید تا مصرف داده گوشیتان، کاهش یابد.

-دکمه چشم را لمس کنید تا ببینید چه کسی آن را مشاهده کرده است.

-شکلک های emoji بیشتری به عکس ها و فیلم های خود بیفزایید! فقط کافیست دکمه جدید را لمس کنید.

این اولین بروزرسانی مهم SnapChat در برنامه تلفن همراه طی 2 ماه اخیر می باشد. همچنین لازم به ذکر است که Apple Music نیز قابل استفاده می باشد.

دسترس پذیری

مثل همیشه، SnapChat کاملا مقرون به صرفه می باشد.

برنامه 9/52 مگابایتی به گوشی آیفون و یا آیپاد لمسی دارای IOS7 و یا جدیدتر احتیاج دارد. این برنامه برای وضوح صفحه نمایش iPhone 5, 5s, 5c ,6 & 6 plus بهینه شده است.

در حال حاضر برنامه SnapChat فاقد یک رابط آیپد رایج و یک جزء WatchKit برای مچ دست شماست. هرچند که شما می توانید هر نوع اعلانات برنامه SnapChat را به منظور ظاهر شدن بر روی ساعت اپل خود انتخاب نمایید.

idownloablog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا