مایکروسافت برنامه Snipp3t را برای آیفون ios منتشر کرد

شرکت مایکروسافت یه نرم افزار رایگان جدید به نام Snipp3t ( که به صورت اسنیپت تلفظ می شود) برای سیستم عامل  iOS در طول آخر این هفته منتشر کرده است.  این نرم افزار به شما اجازه می دهد افراد معروف مورد علاقه خود را انتخاب کرده و از تازه ترین اخبار در مورد آن ها در رسانه های اجتماعی منتشر می شود و همچنین زندگی شخصی آن ها مطلع شوید. همچنین می توانید نظرات خود را درباره این افراد بیان کنید و ببینید طرفداران دیگر چه می گویند.

duchovny

 

در حال حاضر نام  بسیاری از افراد معروف جهان در این نرم افزار وجود دارد. فردی که انتخاب می کنید حتما لازم نیست در قید حیات و یا خیلی معروف باشد. Charles Manson (جنایت کار و موسیقی دان آمریکایی) و خیلی از افراد سوال برانگیز دیگر نیز در این لیست وجود دارند.

snipp3t1_640.0.0_standard_800.0

دو نوع جست و جو میان افراد این لیست وجود دارد. یک جست و جوی ساده و قدیمی که به سادگی توسط یک کادر صورت می گیرد و یک جست و جو که باید ابتدا وارد فیس بوک شوید و ایجاد اشتراک کنید همچنین در نوع دوم شما می توانید با سایر طرفداران ارتباط برقرار کنید.

فعالیت مایکروسافت در زمینه مربوط به نرم افزار مربوط به افراد مشهور برای ما به صورت یک راز است. تاکنون این برنامه فقط قابل اجرا در  iOS بوده است اما مطمئنا ویندوز و اندروید نیز بیکار نمی نشینند و به دنبال این برنامه خواهند بود. البته باید بدانیم که مایکروسافت اکثر نرم افزار های مربوط به  iOS  را دارد ؛ مثل بازی های این سیستم عامل از جمله بازی های  معروف Tentacles و   Ms. Explosion Man.  نرم افزارهایی دیگر مانند وان نوت ، موبایل آفیس و Photosynth نیز جز این برنامه ها هستند.

این امکان وجود دارد که شرکت مایکروسافت این برنامه را به سیستم عامل نه چندان محبوب ویندوز گوشی عرضه کند یا ممکن است به زودی این شرکت اطمینان بدهد که فقط کاربران iOS می توانند از این نرم افزار استفاده کنند. بعضی از نرم افزارهای مایکروسافت برای آیفون رایگان هستند و برای دانلود برخی دیگر باید هزینه پرداخت شود. طبق محاسبات ما حدود 35 برنامه که توسط مایکروسافت عرضه شده است در App Store آیفون وجود دارد که تعداد قابل توجهی می باشد.

تا اینجا که نرم افزار اسنیپت توسط کاربران تایید شده است . اگر شما دوست ندارید که وارد حساب شخصی خود در فیس بوک شوید تنها راهی که برای جست و جو می ماند ورود به سایت Bing می باشد.

Snipp3t  یک نرم افزار جهانی نیست ، نیاز به سیستم عامل iOS و بالاتر دارد و هم اکنون در آیفون 5S عرضه می شود.

tuaw

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا