Snugg ؛ قاب آیپد ایر 2 مناسب برای بیزینسمن ها

 Snugg یک قاب با پایه فولیوی هوشمند برای اپل ایر 2 ارائه می‌دهد

اپل ایر 2 به قدری نازک است که مثل یک برگه کاغذ به نظر می رسد ، بنابرین جای تعجب نیست که یک قاب folio برای آن استفاده شود . اگر شما در جست و جوی یک قاب با پایه برای آن هستید ، Snugg یک قاب فولیوی هوشمند را ارائه می دهد که تقریبا تمامی مواردی که می خواهید را دارد. به علاوه ظاهر چرم مانند آن باعث می شود شما مانند یک تاجر بزرگ به نظر برسید.

Snugg-iPad-Air-2-Case

این قاب مانند اکثر قاب ها دور تا دور آیپد را می پوشاند به جز روی دوربین و دکمه های کناری و پورت ها که باز می بااشند ، البته وقتی قاب را باز می کنید تا با صفحه کار کنید دوربین پوشانده می شود.

Snugg-iPad-Air-2-Case-2

در داخل پوشش فولیو سه شکاف وجود دارد که برای قرار دادن کارت های اعتباری ، بیزینس کارت ها و کارت های شناسایی مناسب می باشد. همچنین یک جیب مخفی اصافی در آن وجود دارد که شما می توانید پاسپورت خود ؛ پول نقدی یا چیزهای مهم دیگر را در آن قرار دهید.همچنین یک حلقه برای قلم وجود دارد بنابرین شما می توانید همیشه یک قلم به همراه داشته باشید.

پوشش فولیو همچنین دارای یک پایه است که می توان آن را به دو صورت تنظیم کرد ، و آیپد شما را طوری قرار می دهد تا به راحتی فیلم تماشا کنید یا زاویه ای تنظیم کنید که موقع دراز کشیدن به راحتی با آن کار کنید.

همچنین یک بند انعطاف پذیر در داخل پوشش قرار دارد که به شما اجازه می دهد دست خود را در آن قرار دهید تا آیپد خود را بهتر نگه دارید .

قاب فولیوی هوشمند Snugg در رنگ های مختلف در آمازون به قیمت 40 دلار در دسترس است.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا