گسترش تیم کار کننده بر روی نرم افزار سیری

سیری  یک دستیار شخصی هوشمند و راهنمای دانا است که به عنوان یک اپلیکیشن برای آی‌اواس اپل کار می‌کند. این اپلیکیشن از رابط کاربری به زبان طبیعی برای پاسخ دادن به سوالات و ایجاد توصیه‌های کاربر استفاده می‌کند. انجام این کارها به وسیله ارسال درخواست‌ها به یک مجموعه از خدمات وب صورت می‌گیرد.

سال گذشته درباره تیم تکنولوژی شناسایی گفتار اپل در منطقه بوستون که گفته می شد بر روی بهینه سازی   Siri کار می کند ,صحبت هایی کردیم . اکنون با وجود گزارشی در ماه ژوئن  که عنوان می کند اپل در حال جایگزینی هسته فعلی برنامه Siri  است , به نظر می آید تلاش های اپل از آن زمان  به بعد دو چندان شده است .

با توجه به گزارش BetaBoston  مبنی بر اجاره 13000 متر مربع توسط اپل برای سکونت تیم خود , ظاهرا تعداد افراد تیم اپل در دانشگاه کمبریج در حال افزایش است .تعداد زیادی از معامله کنندگان املاک نیز گفته اند  که شرکت  Cupertino  در خیابان براد وی ,  نیمی از طبقه ساختمانی را که مالک آن دانشگاه  MIT  است , اجاره نموده .

siri_ios_7_icon

ساختمانی که تیم منطقه ای کوچکی از فیسبوک , تعدادی شرکت سرمایه گذاری و  مرکز نوآوری کمبریج را در خود جای داده است .اجاره دفتر جدید که حدود 13000 متر مربع است و در یکی از طبقات بالایی ساختمان جای دارد , گسترش بزرگی برای تیم کوچک اپل است که هم اکنون در طبقه پنجم همان ساختمان جای دارند . این مکان های برای توسعه سیری به کارگفته خواهند شد.

گزارشات قبلی , از به کارگیری  کارکنان تیم گذشته Siri برای تیم فعلی خبر دادند , و BetaBoston  نیز گزارش می کند که اپل اخیرا افرادی را از شرکت آمازون , شرکت تحقیقاتی و توسعه تکنولوژی  BBN , و موسسه مدیریت داده   Actifio  به تیم خود اضافه کرده است .

بر اساس گزارشات موجود , اپل هنوز اقدام به ساخت دفتر کاری در جاهای جدیدی که اجاره کرده  نکرده است , اما این فضا می تواند و پتانسیل این را دارد که   بعد از اتمام ساخت  حدود 65 نفر را در خود جای دهد . و به نظر می رسد هدف از این برنامه گسترش نرم افزار سیری بوده که می تواند در بین رقبای خود حرف اول را بزند.

 

macrumor

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا