چند لوازم جانبی جالب برای دستگاه های iOS

در این پست می خواهیم چند مورد از وسیله های جانبی جدید و جذابی که می توان برای استفاده بهتر از دستگاه های iOS آن ها را خریداری کرد به شما معرفی می کنیم.

این لوازم جانبی اپل عبارتند از

Zivix

jamstik_shopifyimage_12_1024x1024-100410051-gallery

 

گیتاری است که استفاده از آن وابسته به آیپد می باشد . این وسیله دارای رشته های واقعی به کاربر برده شده در گیتارهای معمولی است ولی نیاز به تنظیمات پیچیده ندارد، جاگیر نیست و به راحتی می توانید آن را در کوله پشتی خود گذاشته و با خود حمل کنید . قیمت آن 300 دلار می باشد. پس از اینکه آن را شارژ کردید تا 8 ساعت عمر باتری خواهد داشت . می توان این وسیله را به وسیله کابل و همچنین به صورت بی سیم به دستگاه های iOS مانند آیپد متصل کرد.

USBFever

image001-100410052-gallery

 

نام این دستگاه دینامو می باشد ، و قیمت آن 50 دلار است به وسیله آن هم می توانید چراغ قوه ای داشته باشید که شب ها راحت تر دوچرخه سواری کنید و هم گوشی آیفون خود را شارژ کنید. کافیست دینامو رو به چرخ عقب دوچرخه خود متصل کنید ، و انتخاب کنید که می خواهید از آن به عنوان چراغ قوه یا شارژری برای باتری گوشی آیفون خود استفاده کنید.

Simmons

screen-shot-2014-08-25-at-8.10.24-pm-100410054-gallery

دستگاهی به نام Stryke6 با قیمت 130 دلار که برای آیپدهای نسل اول طراحی شده است از طریق کابل USB به آیپد متصل شده و می توان به وسیله آن به راحتی آیپد را کنترل کرد. این وسیله به شما اجازه می دهد زمانی که با دوستان خود نشسته و کاری را در صفحه آیپد انجام می دهید بدون ضربه زدن به صفحه نمایش به آسانی این کار را بکنید.

Parrot

arrpt-100410049-gallery

این وسیله جانبی Minidrone نام دارد و قیمت آن 100 دلار است. این وسیله مانند یک هواپیمای بدون سرنشین است و تنها 55 گرم وزن دارد. می توان آن را توسط آیفون و آیپد کنترل کرد و می تواند تا 20 فوت از دستگاه کنترل کننده خود جدا شود. فرض کنید در پایین برجی قرار دارید و میخواهید از بالاتری طبقه این برج تصاویری را تهیه کنید. به راحتی این دستگاه را فرستاده و با استفاده از گزینه عکس گرفتن آن می توانید این کار را انجام دهید.

این پست رو بخوانید: اچ تی سی وان ام 8

Juno Power

kaebo-100410053-gallery (1)

یک نوع کابل آلومنیومی به نام  Kaebo به قیمت 22 دلار عرضه می شود که می تواند به عنوان کابل USB و شارژر مورد استفاده قرار گیرد و مهم ترین ویژگی آن این است که امکان پاره شدن و پیچ خوردن آن وجود ندارد! این وسیله در سه رنگ متناسب با رنگ های گوشی آیفون یعنی نقره ای ، طلایی و خاکستری عرضه می شود.

 

Cambridge Audio

cambridge-100410048-gallery

 

این کمپانی سه بلندگوی بی سیم و بلوتوثی را عرضه کرده که برای آیفون مورد  استفاده قرار می گیرد. یکی از آن ها Go  نام دارد و قیمت آن 180 دلار است (تصویر فوق) در ماه سمپتامبر عرضه می شود و می تواند تا 18 ساعت موسیقی پخش کند. دومی Go Radio نام دارد و قیمت آن 200 دلار است و در ماه نوامبر عرضه می شود و می توان توسط آن موج FM رادیو را با کیفیت بدون استفاده از هندزفری گوش کرد. سومین مورد هم  Bluetone 100 نام دارد و قیمت آن 300 دلار است ، در ماه سمپتامبر ارائه شده و مانند مورد اول بوده اما صد وات نسبت به آن تقویت شده تر می باشد.

BiteMyApple 

desktopchair-crop_large-100410046-gallery

یک وسیله ای است که قیمت آن 60 دلار بوده و می توان طبق تصویر فوق برای ایستاده نگه داشتن آیپد (انواع و نسل های مختلف) از آن استفاده کرد. این دستگاه چوبی بوده و لبه های آن گرد و براق می باشد و علاوه بر کاربرد زیبای های بسیار زیادی دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا