ریستارت اتفاقی و صفحه آبی در آیفون های T-Mobile

برخی از کاربران آیفون های  T-Mobile به صورت اتفاقی با مشکل غیرمنتظره ای برخورد کرده اند که دچار نگرانی شده اند و راهی برای رفع این مشکل ندارند. طبق گزارشی که به تازگی توسط سایت MacRumors منتشر شد ، و در آن پست هم بسیاری از کاربران معترض نظرات خود  را نوشتند، کابران آیفونی که از شبکه های  T-Mobile استفاده می کنند به تازگی با مشکلی در دستگاه های خود مواجه شده اند.

T-Mobile-iPhone-blue-screen

یکی از این مشکلات این است گوشی آن ها به طور خود به خود در طی روز حداقل یک بار ریست می شود ؛ و عده ای می گویند که این کار حدود 20 الی 30 دقیقه طول می کشد ، و برخی هم می گویند که چند ثانیه قبل از ریستارت شدن گوشی شان یک صفحه آبی در صفحه نمایش آن ها ظاهر می شود.

یکی از این نظراتی که در این پست بود این است:

سلام به همه صبح امروز آیفون6 من که 4 ماه قبل آن را خریداری کردم به صورت اتفاقی و خود به خودی شروع به ریستارت کرد ، و این کار 20 الی 30 دقیقه طول کشید . و من در طول این مدت نمی توانستم هیچکاری بکنم. این اتفاق وقتی افتاد که گوشی در محل کارم در جیب من بود و من از آن استفاده نمی کردم. پس از ریستارت شدن از من رمز و تاچ آیدی خواست. دفعه بعدی هم دیدم که صفحه  گوشی من درست دو سه ثانیه قبل از ریستارت شدن شروع به آبی شدن کرد.

طبق این گزارش ها ، این اتفاق در گوشی اکثر کاربران صبح زود می افتد.  در حالیکه بقیه کاربران این اتفاق را در اواخر شب می بینند. دلیل رخدادن این اتفاق در این گزارش نامشخص است ، اما دلیلی که ما برای این موضوع داریم این است که ناقلین شبکه T-Mobile گاهی دچار به روزرسانی می شوند و دستگاه را وادار به ریستارت می کنند البته تکنیسین های T-Mobile این دلیل را رد کرده اند و گفته اند که ممکن است مشکل در حافظه دستگاه های کاربران باشد. این مشکل در گوشی های آیفون 5s ، 6 و 6پلاس می افتد.البته تکنیسین های T-Mobile قول داده اند که بررسی کنند و اگر این مشکل واقعا به شبکه های آن ها مربوط می شود خیلی زود آن را حل کنند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا