سونی 345 میلیون دلار برای دوربین جلو سرمایه گذاری می کند

مهم ترین ارتقایی که در دوربین آیفون6 صورت گرفته مربوط به بخش پشتی آن نمی باشد بلکه در بخش جلوی آن یعنی دوربین جلو صورت گرفته است. سونی اعلام کرده که حدود 345 میلیون دلار صرف ایجاد کیفیت کافی در دوربین جلوی آیفون، آیپد، تبلت و گوشی های هوشمند کرده است.

شرکت سونی تهیه کننده سنسورهای تصاویر آیفون و آیپد شرکت اپل  امروز اعلام کرد که در حال افزایش قابلیت های تولید سنسورهای تصاویر گوشی های هوشمند و تبلت می باشد و این کار را از کارخانه خریدار محصولاتش یعنی کارخانه الکترونیکی Renesas در ژاپن آغاز می کند.

iphone-exmor-3

سنسورهای مربوط به تصاویر یکی از نقاط قوت اصلی شرکت سونی در سال اخیر می باشد و برای دوربین های شرکت اپل نیز فراهم شده است اما در حال حاضر سونی تصمیم به سرمایه گذاری در زمینه شکاف دوربین جلو در حال افزایش تولید به میزان 13 درصد می باشد و هدف اصلی او ایجاد کیفیت بالا برای تصاویر و حفظ طرفداران محصولات اپل می باشد.

پس از راه اندازی نخستین کارخانه سونی به تولید68000 سنسور در ماه تا پایان آگوست 2015 آغاز خواهد کرد و به دنبال تحقق  هدف رساندن آن در طول یک دوره کوتاه به حدود  75000 در  ماه می باشد .  این شایعه به وجود آمده است که شرکت اپل برای ایجاد دوربین جلوی  13مگاپیکسل از محصولات جدید شرکت سونی استفاده خواهد کرد اما دقیق مشخص نیست چه زمانی این محصول با دوربین جلوی 13 مگاپیکسلی عرضه می شود.

به گزارش خبرگزاری رویترز ، شرکت سونی علاوه بر اپل با سایر شرکت ها جهت فروش سنسورهای خود و افزایش کیفیت تماس های ویدیویی و تصاویری که با دوربین جلو گرفته می شوند همکاری می کند.

 

cultofmac

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا