زندگی هوشمند و رویایی با فناوری جدید سونی

شما خانه های هوشمند را چگونه تصور می کنید ؟

حتما تصور شما دوربینها یا لامپهایی است که با دست زدن شما خاموش یا روشن شوند اما زندگی هوشمند سونی چیزی فراتر از این است .

2015-09-05_182356

شرکت سونی با ترکیب تکنولوژی و دکوراسیون زیبای داخلی به تازگی مدلی از خانه های هوشمند آینده ارائه کرده است . Sony’s Life Space UX فناوری جدید شرکت سونی است که قصد دارد تکنولوژی و فناوری های جدید را راهی منازل تمام مردم دنیا کند سونی که در چند سال گذشته مشغول ارائه این فناوری در کنفرانس های مختلف بوده است به تازگی و در کنفرانس برلین از این فناوری جدید خود اطلاعات بیشتری منتشر کرده است.

یکی از فناوری های جدید Sony’s Life Space UX پروژکتور 4K این شرکت است که دارای قابلیت های فوق العاده ای است و به طور تمام صنعتی طراحی شده است و قیمت آن چیزی حدود 50 هزار دلار در نظر گرفته شده است.

این فناوری که به تازگی به این محصول اضافه شده است احتمالا در سال 2016 عرضه خواهد شد و مطابق دمویی که شرکت سونی برای این پروژکتور منتشر کرده است کاربر می تواند آن را در بین اتاق های خانه خود به راحتی جا به جا کند و فقط کافی است آن را کمی بالاتر از سطح زمین قرار دهد تا این پروژکتور تصویری بین 20 تا 55 اینچ تولید نماید.این محصول برای نمایش آثار هنری بسیار مناسب تلقی می شود. اگر دوست داشته باشید در تخت خواب خود فیلم تماشا نمایید می توانید تصویر آن را بر روی سقف خود انداخته و از تماشای فیلم در تخت خود لذت ببرید.

شما می توانید با پروژگتور جدید سونی تصاویر هنری خود را در خانه به نمایش بگذارید

هر چند که سونی معمولا اطلاعات کمی در مورد محصولات خانه هوشمند خود منتشر می کند اما با توجه به مشخصات منتشر شده از این پروژکتور قطعا باعث شگفتی شما خواهد شد . هم چنین سونی در کنار این پروژکتور یک اسپیکر را نیز عرضه خواهد کرد که دارای چند تقویت کننده شیشه ای خواهد بود و قادر خواهد بود که صدا را در تمام محیط و به صورت 360 درجه پخش نماید.

یکی از قابلیت های مهم این پروژکتور رابط کاربری بسیار قوی این محصول است به عنوان مثال شما می توانید به راحتی عکسها و اسناد خود را در آن مشاهده نمایید و یا با گوشی هوشمند خود به ان وصل شوید و تصاویر خود را پخش نمایید.

مطمئنا سونی بعد از عرضه این محصول خریداران زیادی را جلب خود خواهد کرد و به احتمال زیاد این محصول یک موفقیت تجاری برای سونی به دست اورد.

چه قدر می تواند جالب باشد؟تصاویر گوشی هوشمند خود را در تلویزیون پخش نمایید

mashable

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا