اپلیکیشن جدید سونی برای عاشقان موسیقی

سونی علاوه بر پیشتازی در دنیای بازی ها و گجت ها یکی از پیشروان انتشار موسیقی های مختلف بصورت دیجیتال است . این شرکت براساس طراحی یک اپلیکیشن سودمند امیدوار است میزان فروش آلبوم های تخفیفی موجود در آیتونز را افزایش دهد . روش کار نرم افزار بسیار ساده و کاربردی است . آلبوم هایی که در طی 24 ساعت تخفیف می گیرند را به کاربر معرفی می کند .

سونی اپلیکشن موسیقی

شما می توانید آلبوم ها را بر حسب علاقه مندی یا سبک مورد علاقه مشاهد کنید . با کلیک روی هر آلبوم می توانید دمویی از هر تراک موجود در آن را گوش دهید و بعد از رضایت از کیفیت خریداری کنید .

تایمر روی برنامه نمایش دهنده میزان زمان ترک هاست و همچنین از طریق کلید اشتراک گذاری می توانید خرید یک آلبوم را به دوستان خود از طریق اس ام اس ، ایمیل پیشنهاد کنید و یا حتی آن را توییت کنید ! همچنین اپلیکیشن داری تاریخچه بوده که می توانید لیست آلبوم های گذشته که تخفیف ان ها را از دست داده اید مشاهده کنید . شاید بزودی این آلبوم ها در لیست تخفیف قرار بگیرد !

سونی

در بخش آلبوم ها ویژگی جالبی وجود دارد که شما را از سر زدن همیشه به نرم افزار راحت می کند . نوتیفیکشن اعلام تخفیف . این ویژگی این امکان را می دهد که آلبوم مورد نظر خود را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا زمانی که به لیست تخفیفی آی تونز اضافه شود . نرم افزار بلافاصله بعد از اطلاع از تخفیف خوردن این آلبوم به شما اطلاع خواهد داد . بدون اینکه مجبور باشید هر روز لیست تخفیفی را بررسی کنید .

برخی از هنرمندانی که بعد از معرفی این نرم افزار آلبوم های خود را از این طریق با تخفیف به فروش رساندند عبارتند از : باب دیلن، بروس اسپرینگستین، مایکل جکسون، آلیشا کیز، جاستین تیمبرلیک، و شاهان لئون. اگر شما در ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا، نیوزیلند، و یا ایرلند زندگی می کنید  می توانید با دانلود این نرم افزار در بسیاری از هزینه های خرید دیجیتال خود صرفه جویی کنید .

برای دانلود نرم افزار اینجا را کلیک کنید

cultofmac

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا