ویژگی های جدید سونی اکسپریا Z3 پرچمدار جدید سونی

معمولا شرکت های بزرگ محصولات خود را بصورت خانوادگی به بازار عرضه می کنند . درون هر خانواده بزرگ خانواده کوچکتری نیز وجود دارد که گجت های تولید شده در خانواده کوچکتر تقریبا مشابه بهم هستند اما تغییراتی جهت بهبودی دارند . خانواده Z محصولات سونی که جزوی از خانواده بزرگتر اکسپریا است تز همین قیبل است . ( یا خانواده نوت درون خانواده بزرگ گالکسی سامسونگ ) . شرکت ژاپنی سونی امسال از اکسپریا Z3 پرده برداشت که با تفاوت اندکی از برادر بزرگتر خود Z2 توانست پرچمدار سونی در نمایشگاه امسال باشد . اما شباهت بسیار سونی Z3 به Z2 باعث شد سونی در لیستی چند قابلیت جدید محصول جدید را معرفی کند تا دوستداران محصولات این شرکت از ارائه یک محصول تکراری ناراضی نباشند .

ویژگی های جدید سونی اکسپریا Z3

ویژگی های جدید سونی اکسپریا Z3

  • تکنولوژی NFC : این تکنولوژی که جهت پرداخت های صورت حساب به کار می رود مبتنی بر دریافت اطلاعات بانکی توسط گوشی و پرداخت به وسیله تکنولوژی رادیویی است . این تکنولوژی هنوز در کشور ما استفاده چندانی ندارد .
  • تشخیص اتوماتیک نوع هدفون های متصل شده : زد 3 می تواند هدفون های متصل شده ساخت کمپانی مادری خود ( سونی ) را از نظر کیفیت و قدرت دسته بندی کند و خروجی صدای خود را منطبق برآن تنظیم و ارائه کند .
  • ضبط تصویر : در دوربین زد 3 کلید توقف موقتی ( Pause ) نیز به نرم افزار ارائه شده است توسط این کلید می توانید یک ضبط را نگه دارید و سپس در هر زمان که بخواهید ادامه آن را ضبط کنید .
  • ضبط صفحه نمایش : یک قابلیت جالب که قبلا فقط با نصب اپلیکیشن های مختلف امکان پذیر بود و کیفیت چندانی نداشت این بار بوسیله تیم سونی روی زد 3 قرار گرفته است به وسیله این برنامه می توانید از اسکرین گوشی خود در هر مکانی فیلم تهیه کنید و یک مجموعه آموزشی بسازید .
  • تنظیمات : بخش تنظیمات نوتیفیکشن ( اعلان ها ) در اکسپریا Z3 بسیاری پیشرفته تر شده و می توانید نوع و مکان اعلان ها رو صفحه را مشخص کنید .
  • باطری : هرچند اکسپریا Z3 به یک باطری عالی مجهز شده اما امکان نرم افزاری روی گوشی اجازه می دهد با تعیین حالت استقامتی برای گوشی آن را برای یک هفته استفاده نیز بهینه سازی کنید !
  • چرخش تصویر : سنسور چرخش تصویر در اکسپریا z3 بسیار بهینه شده است و زمان درک صفحه کاهش یافته است . اگر یک گوشی زد 2 در اختیار دارید می توانید همین الان امتحان کنید این ویژگی چقدر سریع و هوشمند شده است .
  • باز کردن قفل ورود به وسیله بلوتوث : یک تکنولوژی تقریبا نوآورانه . اگر ساعت هوشمند خود را به وسیله بلوتوث به گوشی متصل کرده باشید و یا از بلوتوث شرکت سونی استفاده می کنید می توانید به وسیله این رابط نرم افزاری گوشی خود را از راه دور آنلاک کنید .

ویژگی های جدید سونی اکسپریا Z3

این نه مورد بوسیه شرکت سونی اعلام شده بود اما هنوز هم اکسپریا Z3 ویژگی های ریز و درشت دیگری دارد که در نسخه های قبل وجود نداشته است اگر تابحال با آن مواجه شده اید ما را از قسمت نظرات در جریان قرار دهید .

androidauthority

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا