عرضه گوشی Sony Xperia Z5 Compact Premium تنها در ژاپن

گفته می‎شود گوشی Sony Xperia Z5 Compact Premium  تنها با در اختیار داشتن صفحه‎ی نمایش 1080P برای ژاپن عرضه خواهد شد

اوایل این هفته کمپانی سونی از سری جدید Xperia Z5 رونمایی کرد، با معرفی سه مدل جدید the Z5, Z5 Premium و Z5 Compact. تمامی این سه گوشی به نسبت سری‎های Z3 و Z4 پیشرفت‎های بارزی دارند، و رسیدن آن‎ها به آسانی بزرگترین اخبار نمایشگاه IFA 2015 به شمار می‎رود.

گرچه، چیزی که ممکن است شما ندانید این است که سونی در واقع عضو چهارم خانواده‎ی Xperia Z5 را در راه دارد، حداقل طبق اخباری که توسط سایت فن آوری چینی CnBeta.com شنیده می‎شود.

xperia-z5-compact-premium-840x525
اپراتور ژاپنی NTT DoCoMo طبق گفته‎ها و شنیده‎‎‎ها مدل خاصی از Xperia Z5 Compact را در راه دارد، که از آن به عنوان Z5 Compact Premium یاد می‎شود.

این مدل گفته می‎شود دارای همان پردازنده‎ی Snapdragon 810 و ظاهر کلی به نسبت مدل Compact است ولی به جای 2 گیگ رم دارای 4 گیگ راست و به جای صفحه‎ی نمایش 720p دارای یک صفحه‎ی نمایش 4.6 اینچی با کیفیت 1080P می‎باشد.

باتری همچنین گفته می‎شود به مدل 2900 mAh ارتقاء یافته است. خیلی جالب است، چون معنای این حرف‎ها این است که این مدل حتی به نسبت Xperia Z5 Premium میزان رم بیشتری دارد.

گرچه ما با اپراتور NTT DoCoMo تماس گرفته‎ایم تا ببینیم که می‎توانیم تایید رسمی این خبر را بگیریم یا نه، ولی 100% از صحت این گزارش فعلا مطمئن نیستیم.

چنین چیزی بیشتر شبیه به یک آرزو می‎آید تا چیز دیگر، و حداقل احتمال این وجود دارد که این خبر می‎تواند با توجه به تصویری که در بالا دیده می‎شود جعلی باشد.

ولی باز هم با تمام این حرف‎ها، سونی نسبت به عرضه‎ی نسخه‎های بهتری از گوشی‎های پرچم دار فعلی خود، غریبه نیست.

هرچه نباشد گوشی Sony Xperia Z4 (که از آن با نام Z3+ هم یاد می‎شود) به خاطر نداشتن تفاوت بارز نسبت به Z3 مورد انتقاد قرار گرفته بود، به طوری که دارای همان ظاهر، دوربین و صفحه‎ی نمایش 1080p بود.

و با اینحال، اندکی بعد، سونی مدل Z4v برای اپراتور Verizon را با در اختیار داشتن صفحه‎ی نمایش QHD معرفی کرد، که ما را به تعجب وا می‎دارد که چرا سونی از همان اول مدل Z4 را با در اختیار داشتن این صفحه‎ی نمایش عرضه نکرد.

اگر گزارش عرضه‎ی گوشی Sony Xperia Z5 Compact Premium واقعا درست باشد، ما نمی‎توانیم دوباره متعجب زده نباشیم.

گوشی Z5 Compact فوق العاده عالی است، ولی یک صفحه‎ی نمایش 4.6 اینچی 1080p و 4 گیگ رم کلمه‎ی wow را به یک سطح کاملا جدید می‎برد.

نظر شما چیست، آیا شگفت زده شده‎اید که سونی یک مدل Z5 Compact Premium را خیلی زود بعد از عرضه‎ی Z5 Compact دارد به بازار ارائه می‎دهد؟ ما را از نظرات خود در بخش زیر آگاه سازید.

androidauthority

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا