Spigen Nightstand S350 پایه شارژ ساعت اپل

پایه شارژ Spigen Nightstand S350 برای اپل واچ مورد تقدیر افراد ساده پسند

Spigen Nightstand S350 یک پایه شارژ جدید برای ساعت اپل است که مطمئننأ افراد ساده پسندی نظیر بنده، آن را تقدیر خواهند کرد.

این پایه حجم کمی دارد و طراحی ساده، آن را به یک لوازم جانبی پاتختی کامل برای شارژ ساعت اپل در شب تبدیل نموده است، در حالیکه از بهم ریختگی فضای با ارزش میز کنار تختتان، جلوگیری بعمل می آورد.

1.Spigen-Nightstand-S350

 

S350 از یک TUP آسیب ناپذیر ساخته شده است و دارای یک فیوز خودکار است که شارژر القائی ساعت اپل شما را می سازد. پس از نصب، به سادگی ساعت اپل خود را در طرفین آن قرار دهید. لبه پایینی با گرفتن کمی کمک از شارژر مغناطیسی و پد چسبنده Nanotac، با ایمنی کامل از حرکت کل پایه جلوگیری می کند.

با توجه به طراحی، این لوازم جانبی شما را قادر می سازد که ساعت اپل خود را، با بند بسته و یا باز بر روی پایه قرار دهید، بنابراین از هر نوع بندی که استفاده می کنید، قرار دادن ساعت اپل بر روی Spigen Nightstand S350 مشکل نخواهد بود.

این وسیله همچنین با مدل های 38 و 42 میلیمتری و برای هر ساعت اپل که از بدنه Spigen استفاده می کند، متناسب است.

این واقعیت که ساعت اپل در طرفین این پایه قرار می گیرد، یک ویژگی بزرگ محسوب می شود. با در نظر گرفتن اینکه WatchOS 2 آینده اپل، هر زمان که ساعت در یک طرف آن قرار بگیرد، آن را در حالت شب قرار داده و شارژ می نماید.

2.spigen-s350-nightstand

مسئله مورد علاقه ی من درباره این پایه شارژ، ساده بودن و کوچک بودن آن است. من پایه های مختلفی را امتحان کرده ام، اما همه آن ها محیط نسبتاً زیادی از یک فضای محدود را اشغال می کردند.

Spigen Nightstand S350یک تعادل مناسب از عملکرد و طراحی بدنه، بدون لطمه زدن به فضای حقیقی بر روی میز کنار تختتان ارائه می دهد، چیزی که برای من از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

البته همه چیزها کامل نیستند. گله اصلی من از Spigen Nightstand S350 در مورد ساعت اپل، راهی است که کابل از طریق آن به طرفین پایه می رود، که معتقدم پرت بنظر می رسد.

اگر دست من بود، آن را به گونه ای می ساختم که کابل مستقیماً به مرکز قسمت پشت پایه برود. البته این فقط یک طرح است و اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم که، مطمئن نیستم این لوازم جانبی کوچک را، بتوان بصورت دیگری درآورد.

اما این وسیله همچنان همان چیزی است که من باید با آن زندگی کنم. من همچنین به مواد مورد استفاده در این لوازم جانبی علاقمند نیستم و عقیده دارم که آلومینیوم مورد بهتری بود، ولی قیمت های نهایی دیگر همان نخواهد بود.

3.Spigen-s350-apple-watch-stand

صرف نظر از مشکل کوچکی که من با کابل دارم، این وسیله همان پایه شارژ ساعت اپل مورد علاقه من به شمار می رود. و تا زمانی که کسی یک گزینه بهتر معرفی نماید، Spigen Nightstand S350 لوازم جانبی منتخب بنده، برای ساعت اپلم در شب باقی خواهد ماند.

در حال حاضر، این پایه با قیمت 11 دلار در آمازون بفروش می رسد که بسیار ساده قیمت گذاری شده است. چنانچه شما هم مانند من به طراحی ساده علاقه دارید، آن را امتحان نمایید و مرا از نظرات خود آگاه سازید.

Spigen Nightstand S350ساعت اپل را، از سایت آمازون بخرید.

idownloadblog

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا