کنترل جریان نوتیفیکیشن‌ها با اپلیکیشن Snowball

معرفی: اپلیکیشن Snowball به شما کمک می‎کند جریان نوتیفیکیشن‎ها را کنترل کنید

برای بعضی از افراد، مالک یک گوشی همراه هوشمند بودن و استفاده از آن به معنای زندگی نزدیک دستگاهی است که به صورت دایم با صداهای ویز ویز، زنگ، فلش‎های LED و دیگر آزار و اذیت‎های مربوط به حس گر‎ها بمباران می‎شود و همیشه جریان همیشه برقراری از نوتیفیکیشن‎ها  است.

Spotlight-Snowball-helps-you-tread-the-notification-ridden-waters
در حقیقت، طبق گفته‎ی خالقین Snowball، اپلیکیشنی که تا لحظاتی دیگر در اینجا در رابطه با آن صحبت خواهیم کرد، کاربران بیش از 60 نوتیفیکیشن‎ روزانه دریافت می‎کنند، و چنین حجمی یقینا بیشتر از چیزی است که شما بدانید با آن چکار می‎کنید! چیزی که بدتر است این است که اکثر آن‎ها بی‎خود هستند و واقعا ارزش توجه‎ فوری شما را ندارند.

Snowball اپلیکیشن نوتیفیکیشن‎ها را به صورت خودکار اولویت بندی می‎کند

اینجاست که Snowball وارد می‎شود. این اپلیکیشن نوتیفیکیشن‎ها را به صورت خودکار اولویت بندی می‎کند. ولی شما باز هم کنترل اینکه چه چیزی نشان داده شود را به سادگی با یک حرکت برای خاموش کردن نوتیفیکیشن‎های خاص، یا اولویت بندی آن‎ها برای هر اپلیکیشنی در آینده، بر عهده دارد.

اینجاست که موتور یادگیری این اپلیکیشن وارد عمل می‎شود و در طول زمان براساس اپلیکیشن‎هایی که استفاده می‎کنید و آن‎هایی که شما نادیده می‎گیرد، اولویت بندی را انجام خواهد داد و پیش بینی‎هایی می‎کند.

مرتب سازی هشدار‎ها تنها کاری نیست که Snowball در آن استاد است. این اپلیکیشن همچنین برای پاسخ مستقیم به پیام‎های فیسبوک، SMS و واتس آپ مفید است به طوری که متن‎ها از طریق خود اپلیکیشن‎ها ارسال می‎شود تا اینکه از طریق به نوعی یک سرور عجیب بخواهد این کار صورت گیرد.

از آنجاییکه توسعه دهندگان اپلیکیشن از طریق قابلیتpush notification (سرویسی است که گوگل برای ارتباط راحت و کم هزینه بین سرور و کلاینت های اندرویدی فراهم کرده است. از این سرویس می توان برای سینک کردن، اعمال تغییرات آنی روی کلاینت، چت سرور و… استفاده کرد.) سعی می‎کنند با کاربر درگیر باشند تا اینکه کاربران با اپلیکیشن‎هایشان دایم در تعامل باشند، ابزاری نظیر Snowball دایم نیاز به این دارند که به دنبال افزایش حجم بیش از حد نوتیفیکیشن‎ها به جلو هل داده شوند (نوتیفیکیشن‎های آن بررسی شوند).

کاربران آندروید خوش شانس هستند، از آنجاییکه این اپلیکیشن به نوعی طراحی شده است که با حال و هوا و عملکرد این سیستم عامل همخوانی و مطابقت داشته باشد. همچنین این اپلیکیشن رایگان است و آن را به راحتی می‎تواند از گوگل پلی استور دانلود کرد.

phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا