بازی‎های Star Trek با GOG.com به مک و کامپیوتر آمد

سایت GOG.com در حال عرضه بازی‎های کلاسیک سایت Interplay برای مک، کامپیوتر و لینوکس به قیمت 5.99 دلار برای هر کدام است.

1

اگر شما از مشتاقان انجام بازی‎های قدیمی دهه‎ی 90 هستید، سری به سایت GOG.com بزنید و سری بازی‎های جدید Star Trek را که برای دانلود موجود است را بررسی کنید. دوتا از آن‎ها روی مک، ویندوز و لینوکس اجرا می‎شود و یکی از آن‎ها تنها روی ویندوز اجرا می‎شود. ولی با پرداخت 5.99 دلار، شما می‎توانید نسخه‎ای که می‎خواهید را انتخاب کنید.

سایت Interplay روز سه شنبه عرضه‎ی این بازی‎ها را اعلام کرد، از جمله Star Trek 25th Anniversary، به همراه دنباله‎ی این بازی یعنی Star Trek: Judgement Rites که به ترتیب در سال‎های 1992 و 1993 عرضه شده بودند. هردوی این بازی‎ها برای مک، لینوکس و ویندوز موجود هستند. بازی سومی به اسم Star Trek: Starfleet Academy برای ویندوز موجود است. تمامی بازی‎ها فاقد مدیریت حقوق دیجیتال هستند، بنابراین شما می‎توانید آن‎ها را کپی کنید و نگران مجبور بودن برای فعال سازی آنلاین آن‎ها نباشید.

دوتا از بازی‎های چند پلت فرمی Star Trek، بازی‎های ماجراجویی براساس گیم پلی اشاره و کلیک کردن هستند که بر پایه‎ی سری اولیه‎ی این بازی‎ها ساخته شده‎اند. شما فرماندهی تیم‎هایی را در جهان‎های بیگانگان برعهده دارید و سلاح‎های شرکتی، تجهیزات و زره‎ها و ارتباطات را در طول ماموریت‎های فضایی کنترل می‎کنید.

بازی Star Trek 25th Anniversary  دارای صدای بازیگران اصلی نسخه‎ی اولیه‎ی Star Trek از جمله ویلیام شانتر (William Shatner )، لئونارد نیموی (Leonard Nimoy )، دی فارست کلی (DeForest Kelley )، جیمز دوهان (James Doohan )، جورج تاکی (George Takei )، والتر کوئینگ (Walter Koenig ) و نیکل نیکولز (Nichelle Nichols) است. افکت‎های صوتی و موزیک نیز از سری‎ تلویزیونی Star Trek گرفته شده‎اند.

بازی Judgement Rites یک دنباله برای این بازی‎ها است که دارای 8 اپیزود جدید است و همچنین دارای صدای اصلی بازیگران، افکت‎های صوتی و موزیک است. در ابتدا در سال 1997 عرضه شد. Starfleet Academy  یک بازی شبیه‎سازی است که از ویدیوی تمام حرکتی و گرافیک 3 بعدی بهره می برد ولی تنها روی ویندوز اجرا می شود.

Star Trek 25th Anniversary

•    $5.99 – Download now

Star Trek: Judgement Rites

•    $5.99 – Download now

Star Trek: Starfleet Academy

•    $5.99 – Download now

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا