تخفیف بازی Premium Star Wars در مک اپ استور و اپ استور

تنها 5 روز به جشن سالانه‎ی روز جنگ ستارگان باقی مانده و Aspyr Media این مناسبت را کمی زودتر با کاهش قیمت 5 بازی پریمیموم جنگ ستارگان برای Mac تا 50 درصد جشن می‎گیرد.

1

هر کدام از بازی‎های Star Wars: Knights of the Old Republic ، Star Wars: Empire At War, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast و Star Wars: The Force Unleashed روی مک استور اپ با نصف قیمت یا در بعضی موارد حتی کمتر قابل دسترسی هستند. در حالت عادی، هزینه‎ی دانلود این بازی‎ها روی هم چیزی برابر 70 دلار می‎شود؛ این یعنی تا قبل از تمام شدن این تخفیف ویژه می‎توانید 40 دلار صرفه ‎جویی کنید.

جایزه‎ی دیگر اینکه، نسخه‎ی آیفون و آیپد بازی Star Wars: Knights of the Old Republic موقتا از قیمت عادی خودش یعنی 9.99 دلار به رقم جذاب 2.99 دلار کاهش پیدا کرده است.

لینک دانلود این بازی‎ها در ادامه قرار گرفته است.

تخفیف‎های بازی‎های جنگ ستارگان در مک اپ استور:
• Star Wars: Knights of the Old Republic [$9.99 → $4.99]
• Star Wars: Empire At War [$19.99 → $9.99]
• Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy [$9.99 → $4.99]
• Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast [$9.99 → $4.99]
• Star Wars: The Force Unleashed [$19.99 → $4.99]

تخفیف‎های نسخه‎ی iOS در اپ استور:
• Star Wars: Knights of the Old Republic [$9.99 → $2.99]

این دانلود‎ها معمولا چیزی حدود 1 گیگابایت حجم دارند پس اگر سرعت اینترنت خیلی بالایی ندارید، بهتر است بگذارید شب تا صبح دانلود شود.

2

اکثر این بازی‎ها، خیلی وقت است که تخفیفی به این زیادی نخورده‎اند. این قضیه در مورد بازی The Force Unleashed, بیشتر از بقیه خود را نشان می‎دهد چون با این تخفیف پایین‎ترین قیمت خود را در اپ استور مک تجربه می‎کند.

یک نمونه‎ی دیگر: Knights of the Old Republic (که تصویرش در بالا آمده) است که از زمان اولین انتشارش در می 2013 تا به امروز تخفیفی به قیمت 2.99 دلار نداشته است. بد نیست اشاره کنیم که نسخه‎ی آیفون و آیپدی این بازی، تا به این لحظه توانسته از 4 ستاره‎ی رتبه بندی، 3 ستاره را به از آن خود کند. این درجه بندی توسط بیش از 7 هزار بازیکن در سرتاسر جهان در اپ استور ثبت شده است.

آیا شما هم از این تخفیف طلایی استفاده خواهید کرد یا نه؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا