آغاز فروش بلک بری پاسپورت از کریسمس

به نظر می رسد که جدیدترین اسمارت فون شاخص بلک بری فروش بسیار خوبی در پیش رو خواهد داشت . مدت زمان نسبتا زیادی است که کسی در مورد اسمارت فون های تولیدی این شرکت کانادایی این پیش بینی را نکرده بود . تنها در روز اول پس از عرضه این اسمارت فون ها 200000 عدد از این محصول فروخته شد و میزان تقاضا بیشتر از این مقدار نیز بود .

blackberry-passport-red-640x391

مدیر عامل بلک بری ، جان چن ، علی رغم مشکلات پیش آمده برای شرکت ، ازجهت افزایش تقاضا بسیار خوشحال بود . زیرا این میزان از تقاضا فراتر از انتظارات پیش بینی شده آنها بود .

تا به حال این دستگاه با رنگ سیاه عرضه می شد اما به زودی شاهد رنگ های دیگر این اسمارت فون نیز خواهیم بود .

بخوانید: ساعت هوشمند فیلیپ مخصوص کودکان

در حال حاضر ارائه رنگ سفید بلک بری پاسپورت توسط شرکت به تصویب رسیده است . طبق گفته های چند هفته پیش شرکت ، زمان عرضه رنگ سفید این محصول به بازار پیش از پایان سال جاری خواهد بود . اما تاکنون زمان دقیق عرضه آن مشخص نشده است .

یک عکس از بلک بری پاسپورت با رنگ قرمز درخشان نیز نشان از تولید و عرضه آن در چند ماه آینده است . این در حالی است که هنوز رنگ قرمز به صورت رسمی مورد تایید بلک بری قرار نگرفته است . به گزارش N4BB هر دو این رنگ ها حدود کریسمس برای خرید در دسترس خواهند بود . این گزارش بیان می کند که رنگ های جدید بلک بری پاسپورت از طریق سایت آمازون به فروش خواهد رسید . این در حالی است که نسخه خارج از قرارداد و قفل شکسته این دستگاه به قیمت 599 دلار عرضه خواهد شد . اما هنوز از زمان عرضه بلک بری پاسپورت با رنگ های جدید در بازار و فروشگاه های دیگر هیچ اطلاعی در دست نیست .

ما قبلا یک نسخه سیاه و طلایی از این پاسپورت ها را دیده ایم . اما در مورد نسخه خاص آن حرف زیادی برای گفتن نداریم .

بخشی از ویژگی های این دستگاه در جدول زیر ارائه شده است :

Capture

 

 

ubergizmo

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا