دراپ باکس از دسیسه استیو جابزی خبر می دهد

این که کاربران بسیاری در سراسر دنیا هستند که از دراپ باکس استفاده می کنند، شکی درش نیست، اما برای آن هایی که چیز زیادی از این سرویس نمی دانند، باید گفت که dropbox یک سرویس ذخیره سازی ابری است که به شما امکان می دهد تا فایل ها و فولدر هایتان را از چندین دستگاه به یک نقطه سینک کنید و از جایی که این نرم افزار برای پلتفرم های گوناگونی از جمله موبایل موجود است، پس همه چیز بر وفق مراد خواهد بود.

البته با وجود این که امروزه سرویس های استوریج ابری بسیاری (گوگل درایو، اپل آیکلاد و …) در سراسر دنیا وجود دارند هم غیر قابل انکار است اما به نظر می رسد که اگر بنیان گزار شادروان اپلی به راهش پیش می رفت شاید امروز دیگر چیزی به نام دراپ باکس نداشتیم!

dropbox-1-billion-uploads

با استناد به گفته های هیئت مدیره دراپ باکس، درو هوستون، در یک حکایت جالب، وی از این که استیو جابز برای یک قرار ملاقات با او  تماسی داشته است، پرده برداشت.

این که استیو با درو چه کار داشته در گام اول کمی گیج کننده و مبهم است، اما بعد ها لو رفت که جابز به هوستون گفته [شاید تهدید! که] در حقیقت به خاطر آن که وی نتوانسته به دراپ باکس دست یابد ناراحت است، و در ازای آن به او گفته که اگر او نتواند شرکت را داشته باشد او را به چالشی می کشاند که با ساخت یک محصول موجب از بین رفتن دراپ باکس شود.

نتیجه اش هم که انگار همین آیکلاد خودمان شده است. اما با وجود گفته های دیروز، امروزه مشخص است که آیکلاد برنامه ای برای خشکانیدن دراپ باکس از ریشه نداشته که البته بسیاری از کاربران دراپ باکسی به این خاطر از اپل سپاس گزار هستند، اما واقعا دوستان آی اپل سنتری چه فکر می کنند؟ آیا تجربه استفاده از دراپ باکس اگر به دست اپل می افتاد فرقی می کرد؟ یا آیا اصلا چنین سرویسی وجود داشت؟! خدا می داند…! عمو استیو از فراسوی مرز ها سلام می رساند… :دی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا