استیو جابز مدیر

استیو جابز : یک داستان زیبا درباره یک مرد عادی

در سایت پزسش و پاسخ Quora یک سوال هست : بهترین داستان افرادی که به صورت اتفاقی با استیو جابز آشنا شدند کدم است؟ در این میان داستان زیبایی در باره ی استیو جابز وجود دارد که خواندن آن خالی از لطف نیست.

داستانی درباره استیو جابز :

چندسال با زنی دوست بودم که پدرش در Palo Alto همسایه استیو جابز بود. بنابراین من برای مراسم شام و جشن ها و … زیاد به آن محله می رفتم.ما رفت و آمد خانواده استیو جابز را می دیدیم. آنها یک خانه “معمولی” دارند! بدون دروازه ، بدون گارد ، بدون حصارهای بلند، حتی بدون یک زمین بزرگ! اغلب اوقات که شب ها از مهمانی های خانه دوستم به خانه بر میگشتم با ماشین از جلوی خانه استیو جابز رد می شدم و بعضی اوقات خود استیو را در حال کار کردن با یک مک می دیدم.

استیو جابز و مک ها

یک روز بعدازظهر با یک ماشین قدیمی اسپرت که در آن زمان داشتم به یک مهمانی رفتم. بعد از مهمانی ، ماشین را روشن کردم و دنده عقب از پیاده رو بیرون آمدم و همانطور که ماشین های قدیمی اسپرت انگلیسی معمولا این عادت را دارند ، سیستم الکتریکی ماشین اتصالی کرد و من دقیقا روبه روی در پارکینگ خانه استیو جابز متوقف شدم.

عکس زیبای استیو جابز

همانطور که داشتم کاپشنم را تنم میکردم ، یک صدایی از آن طرف خیابان ، پارکینگ استیو جابز شنیدم : ” انگلیسیه یا ایتالیایی؟” او زن مهربان جابز ، لورین بود. من گفتم انگلیسیه و داره مثل ماشین انگلیسی ها هم رفتار میکنه! اون بهم گفت: یه نوشیدنی میخوای؟ اول خواستم که رد کنم ( فکر میکنم اول تو شوک بودم) ولی اون اصرار کرد و گفت تو هیچ جایی نمیری! به داخل خونه رفت و 2 تا بطری نوشیدنی آورد.

استیو جابز بزرگ اپل

من سعی داشتم که نذارم اون بفهمه من میدونم دارم با چه کسی صحبت می کنم ، خیلی میترسیدم که بهم لقب جاسوس بدن ، ولی اون صحنه همینجوری داشت واسه من عجیب می شد. کنار ماشین خراب شدم ایستاده بودم و داشتم با زن استیو جابز نوشیدنی میخوردم! و قضیه عحیب تر هم شد! این رو تصور کنید:

یک پاییز زیبا در Palo Alto هست و ماشینتون خراب شده. یکی از دوستان صمیمی استیو جابز با لباس رسمی زیر کاپوت ماشین داره سعی میکنه درستش کنه ، شما دارید با همسر فوق العاده مهربان و خاکی استیو جابز صحبت می کنید. استیو جابز با بچش تو ماشینتون نشته و داره سعی میکنه روشنش کنه!…

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا