داستان استفاده دو کوهنورد از یک اپ آیپد برای فتح قله ها

به عنوان بخشی از کمپین بازاریابی برای آیپد، اپل در روز سه‌شنبه بخش ‘Your Verse’ را آپدیت کرد، و چند داستان جالب که نشان‌دهنده راه‌های مختلفی و جالب از استفاده اپ های آیپد است را نشان داد.

کوهنوردانی همچون Adrian Ballinger و Emily Harrington، از آیپد خود برای پیش‌ برنامه ریزی و صعود به برخی کوه‌های بسیار ترسناک بر روی زمین استفاده کرده‌اند.

Apple-iPad-campagin-Your-Verse-Mountaineers-002

در این صعود بر فراز قله‌های مرتفع می‌بینیم که این زوج چگونه از تبلت آیپد اپل و مخصوصا اپ هایی شبیه به Gaia GPS استفاده کرده‌اند. آن‌ها توانسته‌اند به واسطه این اپلیکیشن آیپد راه‌ صعود به قله را نقشه برداری کنند و مناطق کوهستانی بسیار دور را با جزییات مشاهده کنند و البته موارد بیشتر.

این زوج داستان کوهنوردی خود را Elevating the Expedition نام‌گذاری کرده‌اند. و این داستان از شیوه پیش برنامه ریزی Harrington و Ballinge به وسیله اپ آیپد حکایت می‌کند. مانند مطالعه الگوهای نواحی مختلف زمین و آب و هوا، نقشه راه، تصمیم گیری در مورد مکان ایجاد کمپ و مدیریت تجهیزات و لوازم همراه و موارد بیشتر.

ipad_landscape

کمپ اصلی آن‌ها در ارتفاع 9000 پا و در مکانی قرار گرفته است که آنها از آیپد استفاده می‌کنند تا وبلاگ خود را بروز کنند و عکس‌های جدید ارسال کنند و شبکه‌های اجتماعی خود را آپدیت کنند.

اپل می‌نویسد:

در گذشته‌ آن‌ها مجبور بودند هفته‌ها صبر کنند تا به شهر بازگردند و بتوانند این کار‌ها را انجام دهند، اما در حال حاضر آن‌ها می‌توانند به کمک آیپد از همان کمپ خود عکس‌ها را ویرایش و به همراه ویدیوها آپلود کنند.

در هر مرحله از صعود کوهنوردان مجبور به کاهش در اسباب و لوازم خود بودند. هدف این بود که آن‌ها تنها وسایل ضروری را به همراه خود داشته باشند- بله درست حدس زدید- آیپد تا بالای قله به همراه آن‌ها بوده است.

Apple-iPad-campagin-Your-Verse-Mountaineers-001-

بخشی از آن را بخوانید:

در هر مرحله از صعود به نقطه بالاتر، Ballinger و Harrington مجبور به کاهش وسایل اضافی موجود در کوله خود بودند. و هر چه قدر صعود کردن سخت‌تر میشد، آن‌ها مجبور می‌شدند تنها وسایل ضروری را حمل کنند. و بخاطر اینکه راه صعود به قله با خیال راحت پیدا شود، آن‌ها تمام راه و تا بالای قله از آیپد خود استفاده کردند.

اگر شما تعجب کرده‌اید که چرا به جای استفاده از آیفون این دو نفر آیپد را ترجیح داده‌اند، باید بگوییم که برای لحظه‌ای این نکته رو در نظر بگیرید که استفاده روزمره شما از دستگاه‌تان شباهتی به شرایط مد نظر آن‌ها که شامل شرایط آب و هوایی دشوار می‌شود نداشته و به علاوه، صفحه بزرگ آیپد واقعا تفاوت بزرگی به وجود می‌آورد.

اگر شما مشتاق هستید راه‌های غیر معمولی که مردم از آیپد استفاده می‌کنند را ببینید، پیشنهاد می کنم داستان Elevating the Expedition را بخوانید.

داستان‌های دیگری نیز هستند که ارزش دیدن دارند: Taking Explorations to the New Depths و یک داستان زیبای دیگر Life on iPad microsite.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا