بازی جدید Siegefall گیم لافت در آپ استور

بازی Siegefall که ابتدای اوایل این ماه بود که تیزری از آن منتشر شد، یک بازی استراتژی چند نفره‎ی کاملا جدید است که درآن قهرمانان، اژدهاها و جادو درگیر می‎شوند و حالا در اپ استور برای آیفون و آیپد شما به رایگان موجود است.

1.Siegefall-teaser-001
این بازی توسط تیم Gameloft Montreal برای شما آماده شده است، تیمی که پشت سری ‎بازی‎های بسیار تحسین شده‎یModern Combat shooter قرار دارند، و دارای گرافیک فوق العاده زیبا و کار هنری عالی است و در حالیکه به دنبال آن‎ها نوآوری‎هایی هم بای ژانر به همراه داشته است با در اختیار داشتن قهرمانانی که می‎توانید آن‎ها را کنترل کنید و کارت‎های جادویی بسیار قدرتمند.

چالشی که پیش روی بازیکنان است ساخت ارتشی از قهرمانان، به فراخواندن اژدهاها، تصرف زمین‎های جدید، شکستن دروازه‎ها و برجا گذاشتن چیزی جز قلوه سنگ نیست!

در توصیف این بازی آورده شده است که “سفر به قلمرویی که در آن جنگ‎های بزرگی علیه تاج و قلمرو‎ها صورت می‎گیرد، به چالش کشیدن میلیون‎ها بازیکن در مبارزات

سریع و تاکتیکی به دنبال اینکه شما کنترل نیرو‎های خود را برای شکستن خطوط دفاعی آن‎ها با استفاده از قدرت ابزاری که در اختیار دارید و استادی در جادوی خود، به دست می‎آورید.”

نظیر سایر بازی‎های استراتژی، Siegefall شما باید قلعه‎های دفاعی خود را برای شروع حکومت خود بسازید. شما نیاز به افزایش توان ارتش خود با اندکی کمک از سوی واحد‎های تخصصی قهرمانی، دارید. قهرمانان می‎توانند از جادو‎های قدرتمندی استفاده کنند و توانایی‎های خود را با استفاده از کارت‎های جادویی افزایش دهند.

برای شکستن خطوط دفاعی و شکست دادن دشمنانتان، شما باید از ترکیب قدرتمند ابزار خامی که در اختیار دارید و استاد شدن در جادو استفاده کنید.

2.Siegefall-for-iOS-iPad-screenshot-006

برای حمله به قلعه‎ی دیگر بازیکنان، یا باید ارتش خود را همینطور از روی بی فکری به راه خود رها کنید و به سوی قلعه‎ها بفرستید یا اینکه ساختمان‎های خاصی را مورد هدف قرار دهید، که در اختیار شما یک مزیت استراتژیک مشخصی قرار می‎دهند.

جنبه‎ی چند نفره بودن آنلاین این بازی باعث شده است شامل چالش‎های فراوانی باشد، و جنبه‎هایی از بازی‎‎های تبادل کارت را به خوبی در اختیار بگیرد.

چون قهرمانان قوی ترین شخصیت‎ها در این بازی هستند، شما نیاز به این خواهی داشت که با استراتژی بسیار بیشتری از آن‎ها استفاده کنید. یک قهرمان می‎تواند به هر واحد فردی کمک کند یا به قسمت‎های خاصی از قلعه‎ی دفاعی دشمن حمله کند.

واحد‎های دیگر شما می‎توانند نیز به ساختمان‎های خاصی حمله کنند و شما می‎توانید به آسانی با کشیدن آن‎ها با انگشت خود آن‎ها را هدایت کنید. و درست است، شما می‎توانید یک اژدها را فرا بخوانید تا چندین واحد و ساختمان را فورا مورد حمله قرار دهد.

3.Siegefall-for-iOS-iPad-screenshot-005

جنبه‎ی تبادل کارت این بازی نیاز به این دارد که شما به کارت‎های جادویی مختلفی توجه داشته باشید که در اختیار شما مزیت‎های فراوانی قرار می‎دهند.

به طور معمول، شما قابلیت‎های خاصی را به صورت موقت با استفاده از کارت‎ها به دست می‎آورید، نظیر منجنیق توپ آتشی، منجمد سازی دشمن، یک اژدها و بسیاری از موارد دیگر.

بازی Siegafall برای iOS، آندروید و ویندوز فون موجود است.

نظیر سایر بازی‎های مشابه دیگر این بازی رایگان است ولی دارای تبلیغات درون اپلیکیشنی می‎باشد. گرچه نیازی به هزینه کردن برای دانلود آن و بازی کردن نیست، ولی آیتم‎های اضافی مورد نیاز در بازی را باید از طریق مکانیسم خرید درون اپلیکیشنی تهیه کرد.

مشخصه‎های بارز بازی Siegefall:

• گروهی از نیرو‎های متخصص از جمله غول‎های ترسناک و وحشت آور، شوالیه‎های سرتا پا مجهز را گردهم آورید.

• کنترل کارت‎های جادویی را بر عهده بگیرید و از آن‎ها برای افزایش جنبه‎های استراتژیک بازی استفاده کنید نظیر: منجمد سازی دشمنان، پرتاب تخته سنگ‎های انفجاری و

در دست گرفتن اژدهاهای ترسناک. ده‎ها کارت مختلف که می‎توانید به غنیمت ببرید و برنده شوید.

• جنگ هزینه بر است! معادن، کارخانه‎های چوب بری، مزارع و بسیاری موارد دیگر بسازید تا اقتصاد قلمروی خود را در جریان نگه دارید.

• از قمروی پادشاهی خود با ساخت برجک‎های دفاعی، مواد منفجره، تله‎ها، سنگربندی‎ها و دیوارکشی‎هایی برای جلوگیری از مهاجمین حریص خود، دفاع کنید.

• قهرمانان بی‎نظیر: قهرمانان مختلف را آزاد کنید و از توانایی آن‎ها برای پیشرفت در کمپین‎های تکی استفاده کنید. همیشه برای هر کاری قهرمان درستی را انتخاب کنید!

• گرافیکی عالی با جزییات کامل باعث می‎شود تا مشاهده‎ی جنگ‎ها با لذت فراوانی صورت گیرد و شناسایی ساختار‎‎ها و واحد‎ها آسان باشد.

این بازی 458 مگابایتی نیاز به آیفون، آیپد، آیپاد تاچ دارای iOS 7.0 یا بالاتر است و برای رزولوشن‎های صفحات نمایش آیفون 6 و آیفون 6 پلاس بهینه شده است.

بازی Siegefall را به رایگان از اپ استور دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا