آیفون 6 اس با دوربین 12 مگاپیکسلی

اطلاعاتی جالب در مورد دوربین آیفون 6 اس محبوب

آیفون بعدی که به احتمال بسیار زیاد با نام آیفون 6 اس روانه بازار خواهد شد، از هم اکنون اخبار و شایعات زیادی را به خود اختصاص داده است. گفته می‌شود که این آیفون در روز 20 شهریور به پیش فروش خواهد رسید و اخیرا نیز اطلاعاتی جالب در مورد دوربین این هوشمند محبوب بدست آمده است.

1y7g_supply-chain-source-confirms-12mp-rear-camera-for-the-apple-iphone-6s-and-apple-iphone-6s-plus.jpg

یکی از اطلاعات لو رفته آیفون 6 اس و آیفون 6 پلاس در مورد دوربین این گوشی ها است . گفته می شود که دوربین پشتی این گوشی 12 مگاپیکسل خواهد بود ، این اطلاعاتی است که یکی از دست اندر کاران زنجیره تامین قطعات آیفون به نشریه «بیزینس اینسایدر» داده است. وی بیان کرده که اپل لنزی با شش عنصر برای آیفون 6 اس که بر روی سنسوری 12 مگاپیکسلی سوار میشود را سفارش داده است. این منبع گفته است که این اجزا در حال تولید انبوه هستند و تولید آنها طبق برنامه زمان بندی پیش میرود.

هر عنصر این دوربین شبیه به یک لنز مستقل است و وقتی با هم ترکیب شوند یک دوربین عالی را تشکیل خواهند داد . این لنز ها بخاطر کوچکی بسیار از پلاستیک با کیفیت ساخته شده که تنها 1 دلار هزینه داشته است  البته اپل برای محافظت از لنز و آسیب یا خش از یک پوشش شبیه یاقوت استفاده کرده است . هرچند دوربین فعلی آیفون از 5 عنصر برخوردار است، اما این عناصر در آیفون 6 اس از کیفیت و مشخصات ویژه ای برخوردار هستند و با سنسور 12 مگاپیکسل به خوبی هماهنگ خواهند بود.

دوربین آیفون بعدی در تفکر برای رقابت با حریفان خود نبوده است و گلکسی اس 6 سامسونگ از یک دوربین با 6 عنصر برخوردار است و همچنین OnePlus 2 دوربین با شش عنصر بر روی سنسور 13 مگاپیکسل قرار گرفته است . همچنین اپل لنزی با شش عنصر را برای آیفون آینده که قرار است بعد از آیفون 6 اس که احتمالا آیفون 7 خواهد بود از هم اکنون سفارش داده است.

Phonearena

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا