عرضه آفیس 2016 برای مک ؛ پیش نمایش رایگان و عمومی

مایکروسافت به تازگی آفیس 2016 را به صورت نمایشی برای مک بوک عرضه کرده است ، و آن را هرکسی می تواند به صورت رایگان از هم اکنون دانلود کند. برای استفاده از این پیش نمایش نیازی به تایید و استفاده ابتدایی از  Office 365 وجود ندارد ، شما در بخش زیر می توانید جزئیات بیشتری از آن را داشته باشید و آن را به راحتی دانلود کنید.

 

برگردیم به ماه اکتبر ، که مایکروسافت برنامه Outlook را برای مک بوک ارائه کرد ، که استفاده از آن منحصر به کاربران Office 365   بود همچنین OneNote  برای مک ارائه شد که هردوی آن ها هم اکنون برای آفیس 2016 نیز در دسترس هستند ،  همچنین در این نسخه عمومی ورژن 2016  Outlook نیز عرضه شده است.

این مجموعه هم اکنون برای تمام کاربران OS X Yosemite به صورت رایگان قابل دانلود است ، و یک سری بهبود عملکرد و نیازمندی های جدید را در این به روزرسانی افزوده است و تجربه استفاده از آفیس مک بوک را لذت بخش تر کرده است.

نسخه جدید Word, Excel, و PowerPoint هم اکنون با ویژگی گرافیکی رتینا ، و فضای کاربری آن و برخی از هم گام سازی های ذخیره ای با آیکلاد و خیلی ویژگی های دیگر این مجموعه را به چیزی که کاربران مدت ها در انتظارش بودند تبدیل کرده است .  یکی از چیزهایی که مایکروسافت سعی دارد به آفیس مک بوک بیفزاید ویژگی اسکرول به پایین است که کاربران مک بوک مدت هاست به این ویژگی عادت کرده اند.

 

در مورد طراحی و رابط کاربری نرم افزار های آفیس مک براساس برنامه های آفیس ویندوز می باشند از جمله موبایل آفیس که بر مبنای ویندوز است  و سال قبل عرضه شده است. استفاده از UI یکسان مانند آنچه در ویندوز دیده می شود وجود دارد اما یک طراحی مجدد در سازمان دهی برنامه ، قالب بندی های و تم های جدید دیده می شود.

 

Kirk Koenigsbauer مدیر اجرایی بخش مربوط به برنامه های مرتبط با Office 365 و تیم خدماتی ابزارهای نوشتاری گفته است که :

ما سعی داریم تجربه کاربران از آفیس را مدرن کنیم ، و دستیابی آن ها به ابزار ها را آسان تر کنیم طراحی مجدد نوار ابزار ، به شما کمک می کند که در این برنامه سریع تر و راحت تر به نیازمندی های خود دست یابید.

از جمله ویژگی های جدید دیگر این است که به شما اجازه می دهد فضای کاربری را به صورت سفارشی تبدیل کنید.

یک طراحی جدید در فضای کاربری به شما اجازه می دهد positioning یا تثبیت موقیت ، تغییر سایز ، و چرخش صفحه را از نظر گرافیکی دقیقا به همان لایتی تبدیل کنید که خودتان می خواهید.

Office-2016-for-Mac-2

مایکروسافت بسیار مشتاق است که نسخه اصلی آفیس 2016 برای مک را در تابستان عرضه کند. (هم اکنون نسخه آزمایشی آن برای دانلود عرضه شده است.) اگر شما هم اکنون آخرین ورژن OS X را در مک بوک خود دارید حتما پیشنهاد می شود که لینگ زیر را دانلود کرده و از نسحه جدید آفیس لذت ببرید.

همچنین لینک مربوط به ویندوز 10 را برای آفیس 2016 عرضه شده است:

دانلود

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا