حمایت از روز جهانی مبارزه با ایدز با مشارکت اپل و RED

شرکت اپل امروز اعلام کرد که برای روز جهانی ایدز در سال 2014 کمپین ویژه‌ای با همکاری Product RED به راه انداخته و در تمامی فروشگاه‌های اپل، یک بخش ویژه به نام Apps for RED ایجاد کرده است. این بخش شامل 25 برنامه با محتوای کاملا جدید و منحصر به فرد می‌باشد و منافع ناشی از آن به صندوق جهانی مبارزه با ایدز تعلق می‌گیرد.

علاوه بر این برنامه‌ها، شرکت اپل بخش ویژه‌ای از درآمد فروشگاه‌ها و فروش آنلاین محصولاتش در روز جمعه 28 نوامبر و روز دوشنبه 1 دسامبر (روز جهانی مبارزه با ایدز) را به صندوق جهانی مبارزه با ایدز اختصاص داده است.

تیم کوک مدیرعامل شرکت اپل اعلام کرد: ” اپل مفتخر حمایت از RED می‌باشد؛ چرا که ما اعتقاد داریم هدیه زندگی به ما، مهم‌ترین هدیه‌ای است که هر کسی می‌تواند دریافت نماید. مشتریان ما به مدت 8 سال، برای مبارزه با ایدز در آفریقا، همکاری و مساعدت نموده و کمک‌های مالی نجات بخشی کرده‌اند که اثرات مثبت و عمیقی را در پی داشته است. امسال، از طریق فروشگاه‌های آنلاین و خرده فروشی‌های اپل و با به کارگیری تلاش مضاعف، در حال راه‌اندازی بزرگترین صندوق جمع آوری اعانه برای مبارزه با ایدز هستیم و متفکرترین مغزها نیز را در این راستا به کار گرفته‌ایم. ”

آغاز فروش کمپین‌ها، از روز دوشنبه 24 نوامبر (3 آذر) شروع و تا پایان روز یک شنبه 7 دسامبر ادامه دارد و شامل نسخه‌های جدیدی از برنامه‌ها از جمله Angry Birds, Clash of Clans, DJay 2, Clear, Paper و … می‌باشد.

در روز جمعه 28 نوامبر، به مشتریان اپل در ایالت متحده، یک گیفت کارت ویژه آیتونز RED جهت انتخاب و خرید محصولات اپل اهدا می‌گردد و به ازای هر چیزی که مشتریان می‌خرند، شرکت اپل درصدی از درآمد حاصل از آن گیفت کارت را به صندوق جهانی مبارزه با ایدز اختصاص می‌دهد.

در روز دوشنبه 1 دسامبر نیز، اپل به ازای همه فروش‌هایی که در فروشگاه‌ها و یا به صورت آنلاین صورت می‌گیرد، بخشی را به این صندوق اهدا می‌نماید.

شرکت اپل و RED Product  سالیان زیادی با هم مشارکت داشته‌اند، اپل چند وقت پیش گزارش داده بود که در مجموع ۷۵ میلیون دلار کمک مالی جمع‌آوری کرده است. در طول تاریخ مشارکت اپل و RED، شرکت اپل چندین محصول RED، از جمله آیپاد نانو، آیپاد شافل (iPod nano and shuffle)، کاور هوشمند آیپد (iPad Smart Cover) ، بامپر آیفون و سایر موارد مرتبط با آن عرضه کرده است.

با فروش هریک از محصولات RED، شرکت اپل بخشی از درآمد حاصله را به صندوق جهانی مبارزه با ایدز اهدا می‌نماید.

macrumors

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا