برنامه Swarm از Foursquare، امکان شهردار‎ شدن را بازگرداند

مارس سال گذشته بود که امکان چک-این کردن برنامه Foursquare به اپی مستقل برای خودش یعنی Swarm منتقل شد. اما این اپ جدید لزوما تمام قابلیت‎ها

و ویژگی‎های Foursquare را به ارث نبرد. یکی از این ویژگی‎ها قابلیت mayor (شهردار) شدن افراد در مکان‎های مختلف بود.

Swarm-2.5-for-iOS-mayorships-iPhone-screenshot-001

این ویژگی که تقریبا یکی از پرطرفدار ترین خصوصیات این برنامه بود- البته اگر اهل چک-این بازی باشید- در آخرین آپدیت Swarm برای آیفون دوباره فعال شده است.
اگر بتوانید بیشتر از دیگران در محل‎های مختلف اعلام حضور کنید، می‎توانید یک تاج طلایی و درخشان شهردار (mayor) را به دست بیاورید.

همچنین برای بدست آوردن mayorship یک مکان خاص، کافیست طی 30 روز بیشتر از هر کس دیگری در آن مکان چک-این کنید. برای اینکه رقابت حساس‎تر شود، در هر روز تنها یک بار چک-این‎تان شمرده می‎شود در حینی که افراد دیگر هم سعی می‎کنند تا نام خودشان را به عنوان mayor آن محل ثبت کنند.

حالا می‎توانید برنده شدن تاج mayorship ، به دست آوردن استیکر جدید یا حتی انجام یک چک-این ساده را با دوستان‎تان در توییتر و فیسبوک به راحتی یک ضربه به اشتراک بگذارید.

در یادداشت مربوط به آپدیت Swarm بدون اینکه مشخصا به سایر بهبودسازی‎ها اشاره‎ای شود تنها به ذکر این بسنده می‎کند که:”در این آپدیت ویژگی‎های جدید دیگری را

نیز برایتان تدارک دیده‎ایم”.

در آیفون با iOS8 شما می‎توانید به راحتی از همان صفحه‎ی قفل و از طریق ویجت برنامه در Notification Center عمل چک-این کردن را انجام بدهید. این برنامه همچنین دارای Watchkit است که به شما این اجازه را می‎دهد تا از طریق glance روی Apple Watch، در مکانی که نزدیک‎اش هستید اعلام حضور کنید.

این برنامه 25.9 مگابایتی برای اجرا شدن روی آیفون یا آیپاد تاچ به سیستم عامل نسخه‎ی 7 یا بالاتر iOS نیاز دارد.

شما می‎توانید برنامه‎ی Swarm را به صورت رایگان از اپ استور دانلود کنید.

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.