دسته‌ها
آموزش

اپلیکیشن Swifty به شما کدنویسی را در زبان برنامه‌‎نویسی جدید اپل آموزش می‎دهد

آیا دوست دارید نحوه‌ی کدنویسی در زبان جدید برنامه نویسی اپل یعنی Swift را یاد بگیرید؟ حالا برای این کار هم یک اپلیکیشن وجود دارد! این برنامه به اسم Swifty که برای آیفون و آیپد می‎باشد شاید بهترین نحوه‌ی معرفی به امر برنامه‎نویسی باشد که تابحال با آن مواجه شده‌اید.

Swifty-1.0-for-iOS-teaser-001

این اپلیکیشن که توسط جوهانز برگر (Johannes Berger) ساخته شده است، نه تنها یک اپلیکیشن مخصوص iOS فوق العاده است که توسط آن می‎توان دید کاملی نسبت به زبان برنامه نویسی جدید اپل پیدا کرد که برای توسعه OS X و iOS می‎باشد، بلکه همچنین یک راهنمای کامل می‎باشد که به شما قواعد اصولی Swift و کدنویسی را با بیش از دویست جلسه درسی تعاملی آموزش می‎دهد.

جلسات درسی که در این اپلیکیشن وجود دارند عبارتند از: قواعد پایه Swift، متغیرها، متغیر‎های نوع بول (Bool)، اگر… غیره… آرایه‌ها، دیکشنری‎ها، رشته‎ها، حلقه‎ها، عملکرد‎ها، کلاس،  Structs ، enums و پارامتر‎های اختیاری.

البته توقع این را نداشته باشید که بعد از کامل کردن دروس در Swifty فورا شروع به ساخت اپلیکیشن‎های Swift کنید. ولی اگر می‎خواهید که دانشی عملی از زبان برنامه نویسی اپل برای آینده کسب کنید، حتما سعی کنید آن را امتحان کنید.

من چندین و چند راهنمای برنامه‎نویسی Swift آنلاین را بررسی کرده‎ ام و تمامی آن‎ها پیچیده و گیج کننده بوده اند، چون من یک برنامه‎نویس مبتدی هستم. برای یک شخص مبتدی که میخواهد Swift را یاد بگیرد این برنامه فوق العاده است.

Swifty اپلیکیشن رایگانی برای دانلود است که قسمت‎هایی از آن به صورت پرمیوم عرضه می‎شود.

اولین بخش آموزشی در این اپلیکیشن رایگان است، و شما می‎توانید سایر بخش‎ها را با استفاده از مکانیسم خرید درون اپلیکیشن خریداری کنید. قیمت هر بخش برابر با 99 سنت است، ولی شما می‎توانید با یک آپگرید 2.99 دلاری در هزینه ها صرفه جویی کنید و تمامی بخش‎ها را فورا باز کنید.

به رایگان Swifty را از اپل استور دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *